Pajęcza głowa cały film

Stacked_Blue 5.8 / 10 star premiera: 2022106 min,

W niedalekiej przyszłości skazańcy otrzymują możliwość wzięcia udziału w eksperymentach medycznych w zamian za zmniejszenie wyroku. Fabuła skupia się na parze więźniów, którzy są testowani na leku, który kontroluje ich emocje i zmusza ich do konfrontacji z przeszłością.

Pajęcza głowa - fabuła

Grupa więźniów bierze udział w eksperymencie o szerokim spektrum działania, który może skrócić ich wyroki. Więźniom podaje się silne leki, które zmieniają ich emocje. Jeden z badanych zaczyna wątpić w swoje uczucia po zażyciu narkotyku. Po tym fakcie osadzeni zaczynają prowadzić śledztwo, aby poznać prawdę o laboratorium.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Film znany jest również pod tytułem Spiderhead. Cały film trwa 1 godz. 47 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 5.4/10, natomiast czytelnicy serwisu Filmweb dają mu notę 4.8/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na ocenę 5.8/10. Film wyreżyserował Joseph Kosinski, natomiast osoby odpowiedzalne za scenariusz to Rhett Reese oraz Paul Wernick. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Chris Hemsworth (Abnesti), Mark Paguio (Verlaine), Jurnee Smollett (Lizzy), Miles Teller (Jeff), Tess Haubrich (Heather), BeBe Bettencourt (Emma), Angie Milliken (Sarah), Joey Vieira (Miguel), Sam Delich (Adam)

Ciekawostki o filmie Pajęcza głowa

 • Powodem uwięzienia Jeffa (Miles Teller) w Spiderhead jest jazda po pijanemu skutkująca wypadkiem. Miles Teller często gra postaci, które są w lub prawie w wypadkach samochodowych. Widać to w jego poprzednich filmach, Bleed For This (2016), The Spectacular Now (2013) i Rabbit Hole (2010) W niektórych przypadkach pomaga złagodzić lub wyjaśnić widok blizn na twarzy, które dostał od wypadku samochodowego w prawdziwym życiu.
 • Rogan (grany przez aktora Nathana Jonesa) czyta książkę zatytułowaną „Tenth of December” autorstwa George’a Saundersa. Zawiera ona opowiadanie „Escape from Spiderhead”, na którym oparty jest ten film.
 • Mark Paguio, mimo że gra postać „Verlaine’a”, przez cały czas trwania filmu nazywany jest „Markiem” (prawdziwe imię aktora).
 • To już trzecia współpraca reżysera Josepha Kosinskiego z aktorem Milesem Tellerem, po Tylko dla odważnych (2017) i Top Gun: Maverick (2022), który został wydany zaledwie 3 tygodnie przed tym filmem.
 • Zarówno Chris Hemsworth, jak i Miles Teller wystąpili w filmach superbohaterskich opartych na Marvel Comics. Hemsworth gra Thora w Marvel Cinematic Universe, a Teller zagrał Reeda Richardsa/Mr. Fantastic w Fantastycznej Czwórce (2015). Również aktorka Jurnee Smollett zagrała Black Canary w filmie DCEU Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (2020)

Gdzie obejrzeć Pajęcza głowa online

Cały film Pajęcza głowa możesz obejrzeć w vod: NETFLIX

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

  1. Jan Grzymowicz

   No takie średnie kino bym powiedział...

   6,0 rating

   No takie średnie kino bym powiedział...