Nie patrz w dół

Stacked_Blue 7.3 / 10 star 2022107 min

„Nie patrz w dół” – przerażający thriller o walce o przetrwanie

Film „Nie patrz w dół” to amerykańsko-brytyjski thriller, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jonathan Milott, a w rolach głównych występują Alex Sharp i Maisie Williams. W poniższym artykule przedstawimy bliżej fabułę oraz głównych bohaterów filmu.

Fabuła

Becky (Maisie Williams) i Hunter (Alex Sharp) to najlepsze przyjaciółki, które kochają adrenalinę i ryzyko. Ich pasją jest wspinaczka, a szczególnie przekraczanie granic i pokonywanie lęku wysokości. Pewnego dnia postanawiają wejść na szczyt odległej, opuszczonej wieży radiowej, która ma 2000 stóp wysokości. Wspinaczka zaczyna się pomyślnie, jednak niespodziewanie dziewczyny tracą kontakt z ziemią i zostają uwięzione na szczycie. Sytuacja z dnia na dzień staje się coraz bardziej dramatyczna. Bohaterki zaczynają doświadczać braku jedzenia, wody oraz towarzystwa, co staje się dla nich olbrzymim wyzwaniem.

Kiedy wydaje się, że sytuacja nie może być gorsza, okazuje się, że na wieży znajduje się tajemniczy i niebezpieczny mężczyzna. Chcąc przetrwać, dziewczyny muszą walczyć nie tylko z trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale także z mężczyzną, który grozi im śmiercią. W tle pojawią się też wątki osobiste bohaterek, które pozwolą na poznanie ich motywacji i zrozumienie, dlaczego zdecydowały się na tak niebezpieczną przygodę.

Główni bohaterowie

Maisie Williams wciela się w rolę Becky, młodej dziewczyny, która uwielbia wspinaczkę. To ona jest inicjatorką wyjazdu na wieżę radiową i to jej pasja oraz wola walki pozwala jej przetrwać trudne chwile. Becky jest osobą bardzo odważną i nie boi się podejmować ryzyka. Jej celem jest pokonanie własnych słabości i przekroczenie granic.

Drugim głównym bohaterem jest Hunter, którego wciela się Alex Sharp. To on jest najbardziej doświadczonym wspinaczem z duetu, którego pasją jest odkrywanie nowych miejsc i przekraczanie własnych granic. Hunter jest osobą spokojną i zrównoważoną, która w sytuacjach kryzysowych potrafi zachować zimną krew.

Be the first to review “Nie patrz w dół”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.