Morbius cały film

Stacked_Blue 6.4 / 10 star premiera: 2022105 min, ,

Biochemik Michael Morbius usiłuje wyleczyć się z rzadkiego schorzenia krwi za pomocą DNA nietoperza, ale w końcu staje się żywym wampirem. Przygody antybohatera Marvela.

O czym jest film Moribus

W szpitalu w Grecji 10-letni Michael Morbius wita się ze swoim przyrodnim bratem Lucienem, któremu nadaje imię Milo. Obu łączy wspólna choroba krwi i pragnienie bycia „normalnym”. Ich przybrany ojciec i dyrektor szpitala Nicholas organizuje Morbiusowi studia medyczne w Nowym Jorku, podczas gdy on opiekuje się Milo. 25 lat później Morbius publicznie odmawia przyznania mu Nagrody Nobla za pracę nad syntetyczną krwią. Jego koleżanka Martine Bancroft ujawnia, że potajemnie schwytał dziesiątki nietoperzy wampirów z Kostaryki w nadziei na splecenie ich genów z własnymi, by wyleczyć się z choroby. Po poinformowaniu Nicholasa i Milo o planowanym nielegalnym eksperymencie, dostarczają Morbiusowi fundusze na wyposażenie prywatnego statku najemników na wodach międzynarodowych. Lekarstwo działa, ale zmienia Morbiusa w wampira, który zabija i wysysa krew z załogi, gdy ci atakują go ze strachu. Kiedy żądza krwi ustępuje, a on sam odzyskuje zmysły, przerażony Morbius kasuje wszystkie nagrania z kamer dotyczące eksperymentu, po czym kontaktuje się z władzami i wyskakuje za burtę.

Gdzie obejrzeć Moribus online?

Cały film Moribus dostępny jest w serwisie vod Apple.

Opinie o filmie Moribus

Film jest słabo oceniany przez krytyków filmowych, ale sami widzowie nie zgadzają się z tą opinią, wielu z nich twierdzi, że świetnie się bawiło oglądając ten film, który skutecznie ich relaksował. Fani podkreślają, że chociaż nie jest to film najwyższych lotów, to stratą czasu nie będzie jego obejrzenie. Krytycy słabo ocenili aktorów, jedyny, który według nich utrzymał solidny poziom był grający głównego bohatera – Jared Leto.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze