Missing

Stacked_Blue 7.5 / 10 star 2023111 min, ,

Recenzja filmu „Missing”

Wstęp

„Missing” to amerykański thriller z 2023 roku w reżyserii Aneesh Chaganty’ego. Film opowiada historię matki, która poszukuje zaginionej córki, a jej jedynym tropem jest to, co zostawiła na Instagramie. W obsadzie znaleźli się między innymi Halle Berry, Michelle Yeoh i Pierce Brosnan.

Fabuła

W „Missing” Halle Berry wciela się w rolę matki, która zaczyna poszukiwania swojej córki, która zaginęła w Meksyku podczas wakacji. Jedynym tropem, który ma do dyspozycji, jest Instagram córki. Z pomocą detektywki (granej przez Michelle Yeoh) zaczynają odkrywać ciemne tajemnice, które kryją się za zaginięciem dziewczyny.

Fabuła filmu porusza wiele tematów, takich jak zaginięcia ludzi, korupcja, przemoc i relacje między matką a córką. Scenariusz nie daje nam jednak pełnego obrazu wydarzeń od samego początku, co dodaje filmowi dynamiki i wciąga widza w zagadkę.

Obsada

W filmie „Missing” wystąpiła znakomita obsada, na czele z Halle Berry, która zagrała matkę poszukującą zaginionej córki. Aktorka świetnie poradziła sobie z trudną rolą matki, która zmuszona jest zmagać się z emocjami i przeciwnościami losu. Michelle Yeoh w roli detektywki dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale również wiele pozytywnych emocji. Pierce Brosnan wcielił się w postać biznesmena, którego rola w zaginięciu córki okazuje się kluczowa.

Zdjęcia i muzyka

Zdjęcia w filmie są świetne, zwłaszcza te nagrane w Meksyku. Reżyser Aneesh Chaganty wykorzystuje ujęcia z drona, aby pokazać piękno i nastrojowość meksykańskiego miasta, w którym rozgrywa się akcja filmu. Muzyka również świetnie wpisuje się w klimat i nastrój filmu.

Podsumowanie

„Missing” to interesujący i emocjonujący thriller, który nie pozwoli nam oderwać się od ekranu. Wciągająca fabuła, znakomita obsada i piękne zdjęcia to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że warto obejrzeć ten film. Reżyser udowadnia, że potrafi dostarczyć widzom nie tylko dobrej rozrywki, ale również wzbudzić w nich wiele pozytywnych emocji.

Be the first to review “Missing”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.