Minionki: Wejście Gru cały film

Stacked_Blue 7.9 / 10 star premiera: 202287 min, , , ,

Przez milion lat Minionki szukały największego i najstraszniejszego przywódcy z nich wszystkich, aż spotkały JEGO. Poznaj Gru. Może jest bardzo młody, ale ma w planach naprawdę paskudne rzeczy, które sprawią, że planeta zadrży.

Minionki: Wejście Gru - fabuła

Stuart, Kevin i Bob są bardzo źli, ponieważ nie mogą dostać swoich bananów z supermarketu. Chcąc znaleźć rozwiązanie tej sytuacji, zespół wyrusza do Białego Domu. Kiedy przybywają do Białego Domu, by poskarżyć się na sytuację, trafiają przed drzwi. Stuart, Kevin i Bob, zdezorientowani i wściekli na to, że zostali wyrzuceni, wyruszają na pełną wyzwań przygodę, by obalić rząd USA i pomścić to, co im zrobiono. Gru będzie im towarzyszył w tej przygodzie.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to Minions: The Rise of Gru. Cały film trwa 1 godz. 30 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB oceniają film na 7.2/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 6.9/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na ocenę 7.9/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Kyle Balda, z kolei twórcą scenariusza został Brian Lynch. W obsadzie filmu znaleźli się Steve Carell (Gru), Pierre Coffin (Minion Kevin), Taraji P. Henson (Belle Bottom), Russell Brand (Dr Nefario), Alan Arkin (Wild Knuckles), Jean-Claude Van Damme (Jean Clawed), Michelle Yeoh (Mistrzyni Chow), Lucy Lawless (Nunchuk)

Ciekawostki o filmie Minionki: Wejście Gru

 • Otto ma lunchbox od Scarlet Overkill (złoczyńca, dla którego Minionki pracowały w filmie z 2015 roku).
 • Pomimo jednej postaci później czytającej MAD Magazine z 1961 roku, film jest wyraźnie osadzony w 1976 roku, co widać po słowie „1976” na znaku w obrazie otwierającym.
 • Ponieważ pierwotnie planowano wydać go w lipcu 2020 roku, McDonald’s miał zabawki Happy Meal dla tego filmu od końca czerwca 2020 do końca lipca 2020 roku, mimo że sam film nie zostałby wydany do czerwca 2022 roku. Innymi słowy, ze względu na pierwotną datę premiery i opóźnienia związane z Covid-19, McDonald’s miał zabawki Happy Meal oparte na obrazie dostępne ponad dwa lata przed faktyczną datą premiery filmu. Ponadto kolekcja zawierała 50 innych zabawek, z których dwie były unikalnymi złotymi Minionkami.
 • Jedyny animowany obraz w historii, który miał potwierdzoną klasyfikację wiekową BBFC przed pierwszym teaserem.

Gdzie obejrzeć Minionki: Wejście Gru online

Cały film Minionki: Wejście Gru nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Kasia Dabkowska

   Super bajka, można się pośmiać, dziecko też zadowolone.

   10,0 rating

   Super bajka, można się pośmiać, dziecko też zadowolone.

  1. Miron

   Fajna bajka i świetna strona, polecam!

   8,0 rating

   Fajna bajka i świetna strona, polecam!