Magic Mike XXL

Stacked_Blue 6.2 / 10 star 2015115 min,

Magic Mike XXL – kontynuacja popularnego filmu o świecie striptizu

Magic Mike XXL to kontynuacja popularnego filmu Magic Mike z 2012 roku, który opowiadał historię młodego striptizera Mike’a (Channing Tatum), który marzył o zostaniu tancerzem. Magic Mike XXL został wyprodukowany w 2015 roku, a reżyserem filmu jest Gregory Jacobs. W roli głównej ponownie występuje Channing Tatum, a w obsadzie pojawiają się również Joe Manganiello, Matt Bomer, Adam Rodriguez, Jada Pinkett Smith i inni.

Fabuła

Akcja Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Mike, który był gwiazdą striptizu, postanawia odejść z tego zawodu, jednak jego przyjaciele z zespołu Kings of Tampa chcą zakończyć swoją karierę w wielkim stylu. Wyruszają więc w trasę, podczas której chcą dać ostatnie występy, zanim zakończą karierę. Ich celem jest Myrtle Beach, gdzie chcą zrobić wielkie show, zaprosić na niego legendarną gwiazdę striptizu – Magic Mike’a i dać wszystko, co najlepsze. Podczas trasy będą musieli poradzić sobie z przeszkodami i odkryć nowe talenty.

Główne role

  • Channing Tatum jako Mike
  • Joe Manganiello jako Big Dick Richie
  • Matt Bomer jako Ken
  • Adam Rodriguez jako Tito
  • Jada Pinkett Smith jako Rome
  • Andie MacDowell jako Nancy

Produkcja

Magic Mike XXL został wyprodukowany przez wytwórnie Warner Bros. Pictures oraz Iron Horse Entertainment. Budżet filmu wyniósł 14,8 milionów dolarów, a jego przychody wyniosły 117 milionów dolarów na całym świecie. Zdjęcia do filmu odbyły się w 2014 roku w stanach Georgia, Karolina Północna i Południowa.

Odbiór

Magic Mike XXL spotkał się z mieszanymi opiniami krytyków filmowych. Choć niektórzy chwalili aktorską grę i choreografię, inni uważali, że film nie dorównuje pierwszej części i brakuje mu głębi fabuły. Mimo to, film okazał się sukcesem kasowym, zarabiając 117 milionów dolarów na całym świecie.

Be the first to review “Magic Mike XXL”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.