Magic Mike: Ostatni taniec

Stacked_Blue 5.9 / 10 star 2023112 min, ,

Magic Mike: Ostatni taniec – artykuł o filmie

Magic Mike: Ostatni taniec to amerykański film z 2023 roku, w reżyserii i według scenariusza Channinga Tatuma. Jest to kolejna odsłona serii Magic Mike, która została zapoczątkowana w 2012 roku i zdobyła popularność na całym świecie. W filmie występują tacy aktorzy jak Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash i Gabriel Iglesias.

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z poprzednich odsłon serii. Magic Mike Lane, po nieudanej próbie prowadzenia własnego biznesu, zostaje spłukany i zmuszony do grania koncertów barmańskich na Florydzie. Mike postanawia zakończyć swoją karierę jako striptizer i przenieść się do Londynu, gdzie zyskuje popularność jako instruktor tańca.

Jego plany ulegają zmianie, kiedy poznaje tajemniczą bywalczynię (w tej roli Salma Hayek), która oferuje mu nie do odrzucenia propozycję. Mike zostaje poproszony o poprowadzenie grupy nowych, gorących tancerek. Nie wie jednak, że jego nowa współpraca ma związek z jej osobistymi motywacjami.

Obsada

Magic Mike: Ostatni taniec to film, który przyciągnął wielu znanych aktorów do obsady. W roli tytułowej występuje Channing Tatum, a obok niego w filmie możemy zobaczyć Matta Bomera, Joe Manganiello, Kevina Nasha i Gabriela Iglesiasa. Wśród aktorek, które pojawią się w filmie, wymienić można między innymi Salme Hayek.

Produkcja

Reżyserem filmu jest Channing Tatum, który odgrywał jedną z głównych ról w poprzednich odsłonach serii. Scenariusz do filmu napisał również sam Tatum, we współpracy z Reidem Carolinem. Za produkcję filmu odpowiadają Warner Bros. Pictures, Nick Wechsler Productions oraz Free Association.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w sierpniu 2021 roku, a większość zdjęć kręcono w Londynie. Film miał swoją premierę 9 lutego 2023 roku.

Podsumowanie

Magic Mike: Ostatni taniec to film, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów poprzednich odsłon serii. Reżyseria i scenariusz nawiązują do poprzednich filmów, jednak akcja dzieje się po wydarzeniach z poprzedniej części, co sprawia, że film ma swój unikalny klimat. Obsada w filmie jest znakomita

Be the first to review “Magic Mike: Ostatni taniec”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.