Legion samobójców 2 cały film

Stacked_Blue 7.6 / 10 star premiera: 2021132 min, , ,

Po wybraniu najbardziej obiecujących więźniów z więzienia, w którym przebywają nie tylko najgroźniejsi przestępcy, ale także osoby obdarzone niezwykłymi zdolnościami, a nawet nie-ludzie, agent rządowy wysyła ich z misją samobójczą do kraju Ameryki Łacińskiej, gdzie niedawno doszło do przewrotu wojskowego. Aby mieć pewność, że nie uciekną, w ich głowach wszczepia się ładunek wybuchowy.

Legion samobójców 2 - fabuła

Belle Reve to więzienie o najwyższym wskaźniku umieralności w Stanach Zjednoczonych. Stawką jest wydostanie się z miejsca, w którym przetrzymywani są superzłoczyńcy. Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin i ulubiona psychopatka wszystkich – Harley Quinn tworzą zespół więźniów, który ma wypełnić niezwykle trudną misję. Drużyna zostanie uzbrojona i zrzucona na pełną wrogów wyspę Corto Maltese. Drużynie przewodzi pułkownik Rick Flag, który przedziera się przez dżunglę pełną bojowników i partyzantów. Drużyna, która przeżywa trudną przygodę z technologicznymi cudami Amandy Waller, monitorującymi każdy jej ruch.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to The Suicide Squad. Cały film trwa 2 godz. 12 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 7.2/10, natomiast czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 6.7/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na ocenę 7.6/10. Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest James Gunn. W obsadzie filmu znaleźli się Margot Robbie (Harley Quinn), Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller), Sylvester Stallone (King Shark), Jai Courtney (Kapitan Boomerang), Peter Capaldi (Thinker), David Dastmalchian (Polka-Dot Man)

Ciekawostki o filmie Legion samobójców 2

 • To trzecia ekranizacja komiksu w dorobku reżysera Jamesa Gunna. Dwa pierwsze filmy to Strażnicy Galaktyki (2014) i Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017).
 • Umierając, Javelin mówi Harley Quinn, że jest „jedyną osobą, która nadaje się do noszenia jego oszczepu”. Zarówno on, jak i Harley są byłymi olimpijczykami (rzut oszczepem i gimnastyka), którzy w komiksie stali się przestępcami.
 • Reżyser James Gunn dał swojemu psu gościnne wystąpienie. Pies nosił imię Dr Wesley von Spears. Zmarł w 2020 roku w wieku 16 lat.
 • Większość widzów tego nie dostrzega, ale reżyser James Gunn chce, aby wszyscy zauważyli szczura Sebastiana w scenie (1 godz. 49 min.), gdy ten wyrzuca ręce w powietrze, aby uczcić swoją rację co do tego, że Bloodsport jest dobrym człowiekiem. „Uważam, że to zabawne” – mówi.
 • W momencie wprowadzenia Król Rekin czyta klasyczny tekst teologiczny „Rozmaitości doświadczenia religijnego” filozofa Williama Jamesa. Książka jest jednak odwrócona do góry nogami.
 • Peacemaker używa zmodyfikowanego pistoletu Desert Eagle Mark XIX, który ma komorę .50 AE.

Gdzie obejrzeć Legion samobójców 2 online

Cały film Legion samobójców 2 możesz obejrzeć w vod: CHILI, PLAYER+, HBO MAX, CANAL+ MANUAL, PLAY NOW

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Marek8

   Dobre kino, Harley najlepsza <3, a vodgo to super stronka!

   9,0 rating

   Dobre kino, Harley najlepsza <3, a vodgo to super stronka!

  1. Aneta

   Pierwsza część lepsza, ale ta tez jest spoko. Warto obejrzeć, zwłaszcza, że abonament tu kosztuje grosze

   8,0 rating

   Pierwsza część lepsza, ale ta tez jest spoko. Warto obejrzeć, zwłaszcza, że abonament tu kosztuje grosze