Kolejne 365 dni cały film

Stacked_Blue 7.1 / 10 star premiera: 2022112 min,

Związek Laury i Massimo jest zagrożony, ponieważ próbują przezwyciężyć problemy z zaufaniem i zazdrością, podczas gdy nieustępliwy Nacho pracuje, aby utrzymać ich z dala od siebie.

Kolejne 365 dni - fabuła

Laura (Anna Maria Sieklucka), kobieta porwana w w pierwszej części filmu przez mizoginistycznego gangstera Massimo (Michele Morrone), jest teraz żoną Massimo. Podobnie jak w poprzednim filmie, pije dużo alkoholu ze swoją polską przyjaciółką Olgą (Magdalena Lamparska), imprezuje w dyskotekach, w jakiś sposób stworzyła udaną markę odzieżową prawie bez wysiłku, a teraz jest w szoku po brutalnym zwrocie akcji, kiedy została postrzelona i poroniła. Wciąż marzy o innym mężczyźnie, który ją oszukał, Nacho (Simone Sussina), mistrzu surfingu, który jest również synem konkurencyjnej włoskiej rodziny gangsterskiej. Istota obecnej fabuły polega na tym, że Laura kocha jednego mężczyznę, który ją porwał i drugiego, który był częścią spisku mającego na celu zabicie męża.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 1 godz. 53 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 2.8/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb dają mu notę 2.4/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na notę 7.1/10. Reżyserami filmu są Barbara Białowąs oraz Tomasz Mandes, natomiast osoby odpowiedzalne za scenariusz to Blanka Lipińska oraz Tomasz Mandes. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Anna-Maria Sieklucka (Laura Biel), Michele Morrone (Massimo), Magdalena Lamparska (Olga), Otar Saralidze (Domenico), Simone Susinna (Nacho), Ewa Kasprzyk (Klara), Dariusz Jakubowski (Tomasz), Tomasz Mandes (Tomasso), Ramón Langa (Don Matos)

Gdzie obejrzeć Kolejne 365 dni online

Cały film Kolejne 365 dni nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Marcin Zdun

   Film bardzo słaby, zmarnowałem na niego czas. To na pewno nie są filmy dla mężczyzn.

   3,0 rating

   Film bardzo słaby, zmarnowałem na niego czas. To na pewno nie są filmy dla mężczyzn.