Kokainowy miś: film oparty na prawdziwej historii o niedźwiedziu, który połknął kokainę

Wstęp

„Cocaine Bear” to film oparty na prawdziwej historii z 1985 roku, kiedy to niedźwiedź w stanie amoku po połknięciu kokainy stał się bohaterem jednej z najsłynniejszych historii kryminalnych w Stanach Zjednoczonych. Film opowiada o dziwnej grupie ludzi, którzy spotykają się w lesie w Georgii i zostają zamieszani w skomplikowaną i niebezpieczną sytuację związaną z kokainą.

Fabuła

Akcja filmu „Cocaine Bear” rozgrywa się w lesie w Georgii, gdzie grupa ludzi spotyka się na różnych celach. Jednak ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy w pobliżu lasu następuje katastrofa samolotu handlarza narkotyków, który przewoził duże ilości kokainy. Kokaina wpada do lasu, a niedźwiedź, który przypadkowo ją znalazł i połknął, staje się głównym punktem akcji.

Film opowiada o tym, jak różne postacie – od gliniarzy po przestępców, turystów i nastolatków – zmagają się z niebezpieczną sytuacją, która ma miejsce w lesie. Wszyscy muszą zmierzyć się ze sobą i ze swoimi własnymi problemami, aby przetrwać w niezwykle niebezpiecznych okolicznościach.

Obsada i twórcy

W rolach głównych występują Keri Russell, O’Shea Jackson Jr., Ray Liotta, Alden Ehrenreich i Jesse Tyler Ferguson. Reżyserem filmu jest Elizabeth Banks, a scenariusz napisali Jimmy Warden i Phil Johnston. „Cocaine Bear” został wyprodukowany przez Universal Pictures, Brownstone Productions i Lord Miller Productions.

Produkcja i dystrybucja

Film „Cocaine Bear” został nakręcony w Georgii, a zdjęcia rozpoczęły się w lipcu 2021 roku. Premiera filmu jest zaplanowana na 22 lutego 2023 roku. Universal Pictures zajmuje się dystrybucją filmu na całym świecie.

Recenzje i oczekiwania

Jako że film „Cocaine Bear” jeszcze się nie ukazał, nie ma jeszcze dostępnych recenzji. Jednak na podstawie zainteresowania tematem, obsady i zaangażowania Elizabeth Banks w projekt, można przypuszczać, że film spotka się z dobrym odbiorem.

Be the first to review “Kokainowy miś”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.