Jeźdźcy sprawiedliwości cały film

Stacked_Blue 7.3 / 10 star premiera: 2020116 min, ,

Markus wraca do domu, do swojej córki Mathilde, po tym jak jego żona ginie w tragicznym wypadku kolejowym. To, co wydaje się być wypadkiem, nabiera nowych okoliczności, gdy do akcji wkracza geniusz matematyczny, który również był pasażerem pociągu, oraz jego dwóch kolegów.

Jeźdźcy sprawiedliwości - fabuła

Mathilde traci matkę w tragicznym wypadku kolejowym. Jej ojciec, Markus, zawodowy żołnierz, który spędził wiele lat z dala od domu, wraca do domu do córki. Wkrótce Markusa odwiedza dziwny mężczyzna, Otto, który również jechał pociągiem i twierdzi, że wypadek nie był przypadkowy. Morderstwo zostało zaplanowane w celu wyeliminowania kluczowego świadka, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu motocyklistów zwanego Mistrzami Sprawiedliwości, a żona Markusa stała się przypadkową ofiarą zamachu. Żołnierz nie waha się wyruszyć z Ottonem i jego przyjaciółmi na misję odwetową, która jest z góry skazana na porażkę.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Ciekawostki o filmie Jeźdźcy sprawiedliwości

Gdzie obejrzeć Jeźdźcy sprawiedliwości online

Cały film Jeźdźcy sprawiedliwości możesz obejrzeć w vod: MOJEEKINO PL, KINO POD BARANAMI, CANAL+, TVP, VOD PL, CHILI, PLAY NOW, NOWE HORYZONTY, CINEMAN, PLAYER+, CANAL+ MANUAL

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze