Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny: kolejna odsłona przygód słynnego archeologa

Indiana Jones to postać, która od lat przyciąga rzesze fanów na całym świecie. Tym razem słynny archeolog powraca na ekrany w filmie zatytułowanym „Indiana Jones and the Dial of Destiny”. Film ten jest już piątą odsłoną przygód Jonesa i zostanie wyreżyserowany przez Jamesa Mangolda, a w roli głównej ponownie zobaczymy Harrisona Forda.

Fabuła

Fabuła filmu „Indiana Jones and the Dial of Destiny” pozostaje tajemnicą, ale na podstawie nazwy można przypuszczać, że w filmie pojawi się jakiś tajemniczy artefakt, który przyciągnie uwagę Jonesa. Warto przypomnieć, że w poprzednich częściach bohater próbował zdobyć Arkę Przymierza, Świętego Graala czy Królestwo Kryształowej Czaszki. Na pewno możemy spodziewać się niezwykłych przygód, niebezpieczeństw i akcji.

Obsada

W rolę tytułowego bohatera ponownie wcieli się Harrison Ford, który ma już na swoim koncie wiele ról w filmach akcji i przygodowych. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się m.in. Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann i Toby Jones. Niektóre źródła sugerują również, że w filmie pojawi się także Shia LaBeouf, który zagrał syna Jonesa w czwartej części przygód archeologa.

Produkcja

„Indiana Jones and the Dial of Destiny” to film, który powstaje w studiach Lucasfilm i Walt Disney Pictures. Reżyserem filmu jest James Mangold, znany z takich filmów jak „Logan” czy „Ford v Ferrari”. Scenariusz napisali David Koepp, Jonathan Kasdan i Dan Fogelman. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w czerwcu 2021 roku, a premiera została zaplanowana na 28 czerwca 2023 roku.

Podsumowanie

„Indiana Jones and the Dial of Destiny” to film, który nie może przepaść bez echa. Po latach przerwy, fani słynnego archeologa będą mieli okazję zobaczyć go na nowo w akcji. Tym razem Jones będzie musiał zmierzyć się z kolejnym zagadkowym artefaktem, a widzowie na pewno będą mieli okazję poczuć się jak na przygodowej wyprawie. Z pewnością warto czekać na premierę filmu i zobaczyć, jakie niebezpieczeństwa czekają na Jonesa tym razem.

Be the first to review “Indiana Jones and the Dial of Destiny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.