Gray Man cały film

Stacked_Blue 5.9 / 10 star premiera: 2022128 min, ,

Były agent CIA, obecnie zabójca o pseudonimie Szary Człowiek, próbuje uratować dwie córki, o których istnieniu nie wiedział.

Gray Man - fabuła

Były Agent CIA Court Gentry ma wkrótce stać się żywą legendą dzięki swoim cichym, profesjonalnym zabójstwom, ale decyzja przełożonych zmienia go z myśliwego w ściganego. Nie minie wiele czasu, gdy Court Gentry odkryje spisek przeciwko niemu. Wbrew wszelkim przeciwnościom losu Gentry musi uratować życie swojego klienta, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo własnej rodzinie.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to The Gray Man. Cały film trwa 2 godz. 2 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 6.8/10, natomiast czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 7.6/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na ocenę 5.9/10. Osoby, które wyreżyserowały ten film to Joe Russo oraz Anthony Russo, scenariuszem natomiast zajęli się Joe Russo oraz Christopher Markus. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Ryan Gosling (Court Gentry), Chris Evans (Lloyd Hansen)

Ciekawostki o filmie Gray Man

 • Lloyd Hansen w pewnym momencie odnosi się do Six (Ryan Gosling) jako „Ken Doll”. Gosling gra Kena w nadchodzącym filmie Barbie (2023).
 • Chris Evans i Alfie Woodard wcześniej wystąpili w Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (2016).
 • Każda postać w filmie nosi zegarki Tag Heuer, po partnerstwie Ryana Goslinga z luksusową marką.
 • Podczas pierwszego dnia filmowania Chris Evans przypadkowo uderzył Ryana Goslinga w twarz swoim rekwizytowym pistoletem.
 • Będąc na planie filmu, Dhanush zdobył swoją drugą nagrodę narodową dla najlepszego aktora (indyjski odpowiednik Oscara) za występ w filmie Asuran (2019).
 • Callan Mulvey i Chris Evans oboje wystąpili w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014).
 • Ana de Armas współpracowała wcześniej z oboma głównymi mężczyznami. Ten film oznacza drugą współpracę z Ryanem Goslingiem po Blade Runner 2049 (2017) i drugą współpracę z Chrisem Evansem po Na noże (2019), a później wystąpi w Ghosted.
 • Suzanne Brewer pyta Lloyda Hansena (Chris Evans), jak może uważać tak niechlujną sytuację za sukces, na co ten odpowiada „Uważam sukces za sukces.” Jest to podobna wymiana zdań jak w poprzednim filmie Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego – Avengers: Wojna bez granic (2018), gdzie Thanos pyta Lokiego, czy uważa 'porażkę’ za doświadczenie, na co ten odpowiada „Uważam 'doświadczenie’ za doświadczenie”.

Gdzie obejrzeć Gray Man online

Cały film Gray Man możesz obejrzeć w vod: NETFLIX

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Ryan

   2 godzinki podczas, których oglądałem film minęły bardzo przyjemnie

   9,0 rating

   2 godzinki podczas, których oglądałem film minęły bardzo przyjemnie

  1. Tomasz Zdun

   Ryan Gosling zagrał bardzo dobrze, jedna z jego lepszych ról

   8,0 rating

   Ryan Gosling zagrał bardzo dobrze, jedna z jego lepszych ról