Gra fortuny

Stacked_Blue 6.9 / 10 star 2023114 min, ,

Operation Fortune: Ruse de Guerre – Jason Statham i Hugh Grant w nowym filmie akcji

Wstęp

„Operation Fortune: Ruse de Guerre” to film akcji z gwiazdorską obsadą, którego akcja toczy się w środowisku wywiadu i handlu bronią. Głównymi bohaterami są Orson Fortune (grany przez Jasona Stathama) i jego ekipa, którzy starają się powstrzymać sprzedaż supernowoczesnej broni, która zagraża światu. W ich misji pomaga największa gwiazda Hollywood – Sterling Bridge (w tej roli Hugh Grant).

Fabuła

Orson Fortune to spec od wywiadu, który zostaje wezwany przez rząd do powstrzymania sprzedaży niebezpiecznej broni, która może zagrozić bezpieczeństwu całego świata. Wspólnie z grupą swoich agentów postanawia zwerbować Sterlinga Bridge’a, największą gwiazdę Hollywood, aby pomógł im w infiltracji i udaremnieniu transakcji.

Film toczy się w tempie gęstym jak dym z papierosa, z mnóstwem akcji i dynamicznych scen. W trakcie akcji bohaterowie zostają uwikłani w wiele niebezpiecznych sytuacji, ale udaje im się przetrwać dzięki swoim umiejętnościom, sprytowi i determinacji.

Gwiazdorska obsada

Jednym z największych atutów filmu jest jego gwiazdorska obsada. W rolach głównych występują Jason Statham i Hugh Grant. Statham, znany z ról w takich filmach jak „Niezniszczalni”, „Mechanik” czy „Szybcy i wściekli”, wciela się w postać twardziela Orsona Fortune’a. Natomiast Hugh Grant, który zwykle kojarzony jest z rolami romantycznymi, w filmie tym prezentuje się z zupełnie innej strony. Wciela się w postać Sterlinga Bridge’a, największej gwiazdy Hollywood, która pomaga Fortune’owi w misji.

W obsadzie filmu pojawią się także mniej znane nazwiska, jak na przykład raper Bugzy Malone, który zagra w filmie swoją pierwszą dużą rolę.

Podsumowanie

„Operation Fortune: Ruse de Guerre” to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom kina akcji. Wypełniony jest mnóstwem dynamicznych scen, w których nie brakuje strzelanin, pościgów i walk wręcz. Gwiazdorska obsada, w której skład wchodzą m.in. Jason Statham i Hugh Grant, to kolejny atut tego filmu. Jeśli lubisz widowiskowe kino akcji, to warto dać szansę temu filmowi.

Be the first to review “Gra fortuny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.