Glass Onion: Film z serii „Na noże”

Stacked_Blue 7.1 / 10 star 2022139 min, ,

Benoit Blanc powraca w „Glass Onion: Film z serii Na noże”

„Glass Onion: Film z serii Na noże” to najnowszy film Riana Johnsona, twórcy takich dzieł jak „Looper” czy „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. W filmie tym ponownie pojawia się detektyw Benoit Blanc, w którego rolę wciela się Daniel Craig.

Fabuła

Tym razem Blanc trafia na grecką wyspę, gdzie bada zagadkową śmierć miliardera Milesa Brona. W willi na wyspie zbierają się znajomi i krewni Brona, między którymi dochodzi do licznych konfliktów i tajemniczych wydarzeń. Blanc musi przebadać każdego z uczestników spotkania, by odkryć prawdę i rozwiązać zagadkę zbrodni.

Obsada

W filmie „Glass Onion: Film z serii Na noże” oprócz Daniela Craiga, w rolach głównych występują również znane nazwiska takie jak Edward Norton, Kate Hudson, Dave Bautista czy Janelle Monáe. Aktorzy ci wcielają się w krewnych i znajomych Brona, którzy zostali zaproszeni na jego prywatną wyspę.

Data premiery i produkcja

Premiera „Glass Onion: Filmu z serii Na noże” odbyła się 23 listopada 2022 roku na platformie Netflix. Film powstał w studiu T-Street Productions we współpracy z wytwórnią Lionsgate.

Odbiór filmu

„Glass Onion: Film z serii Na noże” spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków i widzów. Chwalono zwłaszcza rozbudowaną fabułę i świetną obsadę, a także stylowe zdjęcia i reżyserię Riana Johnsona. Film został określony jako godne kontynuowanie serii Na noże, a Daniel Craig otrzymał wiele pochwał za swoją kreację detektywa Benoit Blanca.

Podsumowanie

„Glass Onion: Film z serii Na noże” to doskonały kryminalny thriller, który z pewnością zainteresuje fanów gatunku. Wysoka jakość produkcji, świetna obsada i rozbudowana fabuła sprawiają, że film ten z pewnością będzie dobrze przyjęty przez widzów.

Be the first to review “Glass Onion: Film z serii „Na noże””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.