Gdzie śpiewają raki cały film

Stacked_Blue 5.5 / 10 star premiera: 2022125 min,

Powieść rozgrywa się w połowie wieku w Karolinie Północnej. Podąża za Kyi, która zostaje porzucona przez rodzinę i dorasta samotnie na bagnach z dala od cywilizacji. Nie jest jednak tym, za kogo uważają ją mieszkańcy pobliskiego miasteczka Barkley Cove. To wrażliwa i mądra młoda kobieta, która tęskni za intymnością i dotykiem drugiego człowieka. Kiedy jej były chłopak zostaje odkryty martwy, sprawy zaczynają się komplikować. Kya jest podejrzana o morderstwo.

Gdzie śpiewają raki - fabuła

Mała dziewczynka mieszka samotnie na bagnach. Opuszczona przez rodzinę, uczy się jak przetrwać i, z wielkim trudem, radzić sobie sama. Jest szczęśliwa, z wyjątkiem sytuacji, gdy musi udać się do pobliskiego małego miasteczka: jest wyśmiewana, obrzucana wyzwiskami i obawia się. A ona woli samotność.
Jednak w miarę dorastania staje się piękną, tajemniczą, skrytą dziewczyną i przychodzi czas na miłość – ale kiedy ginie jeden z chłopców, którzy zalecali się do niej, wszyscy uważają, że to oczywiste, że to ona może być zabójcą.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to Where the Crawdads Sing. Cały film trwa 2 godz. 5 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB dają filmowi 7.1/10, natomiast czytelnicy Filmwebu dają mu notę 8.0/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na notę 5.5/10. Reżyserem filmu jest Olivia Newman, a twórca scenariusza to Lucy Alibar. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Daisy Edgar-Jones (Kya), Harris Dickinson (Chase Andrews), Taylor John Smith (Tate Walker), Garret Dillahunt (Pa), David Strathairn (Tom Milton), Ahna O'Reilly (Ma), Eric Ladin (Eric Chastain), Michael Hyatt (Mabel), Jojo Regina (Mała Kya)

Ciekawostki o filmie Gdzie śpiewają raki

 • Zawiera oryginalną piosenkę Carolina napisaną i wykonaną przez Taylor Swift.
 • Zwiastun tego filmu ukazał się w dniu urodzin Reese Witherspoon, 22 marca.
 • Na podstawie bestsellerowej powieści Delii Owens.

Gdzie obejrzeć Gdzie śpiewają raki online

Cały film Gdzie śpiewają raki nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

  1. Wiki

   Pierwszy raz widzę sytuację, że społeczność filmwebu oceniła film dużo lepiej niż ludzie z IMDB i TMDB. Widać, że Polakom film się bardziej podoba, mnie również się podobał.

   9,0 rating

   Pierwszy raz widzę sytuację, że społeczność filmwebu oceniła film dużo lepiej niż ludzie z IMDB i TMDB. Widać, że Polakom film się bardziej podoba, mnie również się podobał.

  1. Tomas

   Nie wiem dlaczego taka słaba ocenia z TMDB, to super film

   8,0 rating

   Nie wiem dlaczego taka słaba ocenia z TMDB, to super film