Furioza cały film

Stacked_Blue 6.2 / 10 star premiera: 2021139 min, ,

Policjantka składa swojemu byłemu chłopakowi propozycję nie do odrzucenia: albo on przeniknie do gangu chuliganów i doniesie na nią, albo jego brat pójdzie do więzienia.

Furioza - fabuła

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trzech przyjaciół. Nieoczekiwanie w życiu Dawida pojawia się ponownie Dzika – niegdyś miłość jego życia, dziś doświadczona policjantka. Składa mu propozycję, nie do odrzucenia. Albo zostanie policyjnym informatorem, albo jego brat trafi za kratki z długim wyrokiem więzienia. Przyparty do muru Dawid trafi za kratki, gdzie odbędzie długoletnią karę więzienia. Przyparty do muru Dawid w końcu się ugnie, a jego głównym celem stanie się infiltracja zorganizowanej grupy przestępczej. Znajdując się w samym środku wojny o wpływy i pieniądze, musi stawić czoła podejrzeniom swojego starego przyjaciela, Goldena. Wkrótce odkrywa, że świat, od którego próbował uciec, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 2 godz. 19 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 6.2/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb dają mu notę 6.8/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na ocenę 6.2/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Cyprian T. Olencki, scenariuszem natomiast zajęli się Cyprian T. Olencki oraz Tomasz Klimala. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Mateusz Banasiuk (Dawid), Weronika Książkiewicz (Ewa Drzewiecka "Dzika"), Mateusz Damięcki ("Golden"), Łukasz Simlat (Jacek Bauer), Wojciech Zieliński ("Kaszub"), Szymon Bobrowski (Marcin Mrówczyński "Mrówka"), Janusz Chabior (Andrzej Polański), Sebastian Stankiewicz ("Buła"), Konrad Eleryk ("Olo")

Gdzie obejrzeć Furioza online

Cały film Furioza możesz obejrzeć w vod: VOD PL, PLAY NOW, NETFLIX, CANAL+, CHILI, POLSAT, PLAYER+

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze