Four Good Days

Stacked_Blue 6.9 / 10 star 2021100 min

Przedstawienie filmu

„Four Good Days” to amerykański film dramatyczny z 2021 roku w reżyserii Rodrigo Garcii. Główne role w filmie zagrali Glenn Close i Mila Kunis. Film opowiada o trudnej relacji między matką a córką, która zmaga się z uzależnieniem od narkotyków.

Fabuła filmu

Fabuła filmu „Four Good Days” oparta jest na nagrodzonym Pulitzerem artykule Eli Saslowa opublikowanym w Washington Post. Główna bohaterka, Molly (Mila Kunis), jest uzależniona od narkotyków od wielu lat i wielokrotnie podejmowała próby detoksu. W końcu zwraca się do swojej matki, Deb (Glenn Close), z prośbą o pomoc. Deb, mimo że wielokrotnie była rozczarowana córką, postanawia jej pomóc i umożliwić jej powrót do zdrowia.

Molly zgadza się na leczenie, ale tylko pod warunkiem, że Deb będzie z nią przez cztery kolejne dni, aby pomóc jej przetrwać najtrudniejszy etap odwyku. W ciągu tych czterech dni Molly musi pozostać trzeźwa, aby uzyskać zastrzyk, który zablokuje jej możliwość zauważania efektów narkotyków.

Relacja między matką a córką jest bardzo napięta, ale stopniowo ujawniają się tajemnice z przeszłości, które wyjaśniają, dlaczego Molly wpadła w nałóg i co skłoniło Deb do takiego postępowania.

Aktorzy i produkcja

W filmie „Four Good Days” w rolę matki wcieliła się Glenn Close, a w rolę córki Mila Kunis. Obie aktorki otrzymały pochwały za swoje role, szczególnie Glenn Close, która była nominowana do Złotego Globu za najlepszą aktorkę w filmie dramatycznym.

Film wyreżyserował Rodrigo García, a producentami byli: Jon Avnet, Marina Grasic, Jai Khanna, i Jake Avnet. Muzykę do filmu skomponował Ed Shearmur.

Opis filmu

„Four Good Days” to poruszający film, który pokazuje trudną relację między matką a córką, która zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Główne role w filmie zagrali Glenn Close i Mila Kunis, którzy wcielili się w postacie, które muszą zmierzyć się z trudnymi emocjami i napięciem między sobą.

Be the first to review “Four Good Days”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.