Przedstawienie filmu

„Flash – Flashpoint” to nadchodzący film oparty na komiksach wydawnictwa DC Comics. Film ma być kolejną adaptacją historii superbohatera Flasha, którego główną rolę zagra Ezra Miller. Reżyserem filmu jest Andy Muschietti, znany z takich filmów jak „To” i jego kontynuacja.

Fabuła filmu

Fabuła filmu „Flash – Flashpoint” oparta jest na komiksie o tym samym tytule. Bohater filmu, Barry Allen (Flash), po uruchomieniu urządzenia do podróży w czasie, powoduje zmianę w historii i przenosi się do alternatywnej rzeczywistości, w której jego matka nie została zamordowana, a wiele innych wydarzeń z jego przeszłości uległo zmianie.

W tym świecie, w którym żyją Batman (Ben Affleck) i Superman (Henry Cavill), Barry musi znaleźć sposób na przywrócenie poprzedniej rzeczywistości, przed tym, jak zmiany te spowodują całkowity chaos i zagładę. W tym celu musi zebrać drużynę, która pomoże mu w jego misji.

Aktorzy i produkcja

W filmie główną rolę, czyli postać Barry’ego Allena (Flasha), zagra Ezra Miller. W obsadzie filmu znajdą się także tacy aktorzy jak Ben Affleck, który ponownie wcieli się w rolę Batmana, oraz Henry Cavill jako Superman.

Film produkowany jest przez wytwórnie Warner Bros. Pictures oraz DC Films. Budżet filmu wynosi 200 milionów dolarów, co stawia go w czołówce najdroższych filmów opartych na komiksach.

Opis filmu

„Flash – Flashpoint” to film, który opowiada historię jednego z najbardziej popularnych superbohaterów wydawnictwa DC Comics. Barry Allen, czyli Flash, jest jednym z najszybszych ludzi na świecie, który dzięki swojej mocy jest w stanie podróżować w czasie i przestrzeni.

Fabuła filmu oparta jest na popularnym komiksie o tym samym tytule, który opowiada historię, w której po zmianie historii, Barry musi znaleźć sposób na przywrócenie poprzedniej rzeczywistości. W tym celu musi zebrać drużynę, która pomoże mu w jego misji, co prowadzi do wielu niebezpiecznych i ekscytujących przygód.

Film „Flash – Flashpoint” to kolejna adaptacja historii superbohatera, która powinna przyciągnąć uwagę zarówno fanów komiksów, jak i kina akcji. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak Ezra Miller, Ben Affleck i Henry Cavill.

Be the first to review “Flash – Flashpoint”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.