Eternals cały film

Stacked_Blue 7.1 / 10 star premiera: 2021156 min, , ,

Kiedy potworne stworzenia, Deviants, od dawna uważane za wymarłe, w tajemniczy sposób powracają, Eternals są zmuszeni do ponownego zjednoczenia się, aby ponownie stanąć w obronie ludzkości.

Eternals - fabuła

Wiele tysiącleci temu z planety Olimpia na Ziemię została wysłana grupa superludzi obdarzonych supermocami – Eternals. Od czasów prehistorycznych chronią ludzkość przed atakami straszliwych diabelskich potworów, ale wszelka inna ingerencja w rozwój cywilizacji jest dla nich zabroniona. Początek dwudziestego pierwszego wieku. Minęło kilka wieków od zniszczenia ostatniego odmieńca, gdy po dziwnym trzęsieniu ziemi nagle pojawia się nowy potwór. Teraz Eternals mieszkający w różnych zakątkach planety będą musieli ponownie zebrać swoje siły, aby stawić czoła nowemu zagrożeniu.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 2 godz. 37 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 6.3/10, natomiast czytelnicy portalu Filmweb przyznają mu notę 6.2/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na ocenę 7.1/10. Reżyserem filmu jest Chloé Zhao, natomiast osoby odpowiedzalne za scenariusz to Ryan Firpo oraz Patrick Burleigh. W obsadzie filmu znaleźli się Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Kit Harington (Dane Whitman), Kumail Nanjiani (Kingo), Lia McHugh (Sprite), Brian Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari)

Ciekawostki o filmie Eternals

 • Lauren Ridloff z powodu niedosłuchu miała trudności z reagowaniem w scenach, w których wymagano od niej interakcji z postacią cyfrową lub w scenach akcji. Z pomocą przyszła jej Angelina Jolie, która za pomocą laserowego wskaźnika długopisowego wskazywała jej kierunek, w którym powinna patrzeć.
 • Obsada i ekipa została ewakuowana z planu filmowego na Wyspach Kanaryjskich w listopadzie 2019 roku z powodu odkrycia w pobliżu pozostałości po bombie z wojskowej strzelnicy. Angelina Jolie i Richard Madden byli obecni na planie i ostatecznie zostali ewakuowani.
 • Statek Wiecznych nazywa się Domo. Było to imię Przedwiecznego z komiksów Marvela, który zarządzał sprawami Wiecznego Miasta Olimpii.
 • Z powodu ostrych komentarzy Chloé Zhao na temat Chin kontynentalnych, w chwili obecnej nie ma daty premiery Eternals w kinach w Chinach. Ogłoszono, że film zostanie zakazany w Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie i Omanie, ponieważ kraje te chciały wyciąć sceny z Phastosem i jego mężem, na co Disney nie wyraził zgody. Zakazano go również w Kuwejcie i Katarze, ponieważ kraje te nie zgadzają się na przedstawianie w filmach bogów i proroków.

Gdzie obejrzeć Eternals online

Cały film Eternals możesz obejrzeć w vod: CHILI, ITUNES, DISNEY

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Czarek W

   No muszę powiedzieć, że całkiem niezły. Te 2 i pół godziny, które trwa film to nie był zmarnowany czas.

   8,0 rating

   No muszę powiedzieć, że całkiem niezły. Te 2 i pół godziny, które trwa film to nie był zmarnowany czas.