Dzienna zmiana cały film

Stacked_Blue 6.742 / 10 star premiera: 2022113 min, ,

Ojciec ciężko pracuje, aby zapewnić dobre życie swojej ośmioletniej córce. Jednak jego prozaiczny zawód czyściciela basenów z San Fernando Valley to tylko przykrywka. Głównym źródłem dochodu bohatera jest polowanie i zabijanie wampirów.

Dzienna zmiana - fabuła

Bud jest łowcą wampirów udającym czyściciela basenów, którego podwójne życie kosztowało go małżeństwo. Jego ex grozi że zabierze ich córkę ze sobą na Florydę jeśli Bud nie będzie w stanie znaleźć pieniędzy aby pomóc im opłacić jej czesne i aparat ortodontyczny, którego potrzebuje. Jest zmuszony wrócić do związku łowców wampirów, który go wyrzucił, aby spróbować znaleźć pracę i zarobić pieniądze. Jego przyjaciel, Big John Elliott, pomaga mu się ustawić ponownie, ale szef związku nie chce, żeby mu się nie powiodło i łączy go z kujonowatym pracownikiem biurowym Sethem, aby spróbować złapać go na złamaniu przepisów.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Film znany jest również pod tytułem Day Shift. Cały film trwa 1 godz. 53 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB dają filmowi 6.1/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 5.5/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na notę 6.742/10. Film wyreżyserował J.J. Perry, natomiast osoby odpowiedzalne za scenariusz to Shay Hatten oraz Tyler Tice. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Jamie Foxx (Bud Jablonski), Dave Franco (Seth), Natasha Liu Bordizzo (Heather), Scott Adkins (Diran Nazarian), Meagan Good (Jocelyn Jablonski), Oliver Masucci (Klaus), Karla Souza (Audrey San Fernando), Snoop Dogg (Wielki John Elliott), Eric Lange (Ralph Seeger)

Ciekawostki o filmie Dzienna zmiana

 • Kiedy Bud i Big John po raz pierwszy wchodzą do Unii, pracownik przez interkom mówi „JJ Perry do lady handlowej”. J.J. Perry jest reżyserem tego filmu.
 • Ostatnia część pościgu samochodowego jest w tym samym miejscu, co słynna scena z ciężarówką w Terminator 2: Dzień sądu; Tujunga Wash.
 • Wiele odniesień do Straceni chłopcy (1987), w tym park rozrywki na początku, markiza kina w 1h25m, i ostatnia linia filmu.
 • Kiedy Bud (Jamie Foxx) i Big John (Snoop Dogg) wchodzą do Związku Łowców, na ścianie znajduje się portret Abrahama Lincolna i dwa topory, co jest ukłonem w stronę filmu Timura Bekmambetova Abraham Lincoln: Łowca wampirów (2012).
 • Ostatnia linijka filmu brzmi „That’s what I love about LA: Wszystkie te cholerne wampiry”. Ostatnia linijka Straceni chłopcy (1987) brzmi: „Jedna rzecz o życiu w Santa Carla, której nigdy nie mogłem przełknąć: wszystkie cholerne wampiry”.
 • Jeśli spojrzysz na logo związku, albo z windy, albo z przodu podręcznika Setha, to brzmi ono; „I.W.W Hunters Union, San Fernando Valley, Local 8711, Incorporated, June 13th, 1917”.
 • Pierwotnie bracia Nazarian mieli być grani przez Scotta Adkinsa i rumuńskiego aktora Liviu Covalschi, ale Covalschi musiał odrzucić rolę ze względu na inne zobowiązania filmowe.
 • Bud (Jamie Foxx) mówi pozostałym łowcom, że wampiry opracowują obecnie gruby filtr przeciwsłoneczny, który pozwoli im biegać w świetle słonecznym przez 15-20 minut. Diran (Scott Adkins) wyjaśnia, że jest on wykonany ze skorupy pustynnego żółwia i jest nielegalny w 40 krajach.

Gdzie obejrzeć Dzienna zmiana online

Cały film Dzienna zmiana nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Agata Buzik

   Komedia pomieszana z horrorem, nie lubię takiego połączenie, ale ten film jest całkiem niezły

   8,0 rating

   Komedia pomieszana z horrorem, nie lubię takiego połączenie, ale ten film jest całkiem niezły

  1. Tomek Kudelski

   Super film, nieźle się uśmiałem oglądając go. Obejrzałem tylko dlatego, że gra tu Snoop Dogg, ale się pozytywnie zaskoczyłem.

   9,0 rating

   Super film, nieźle się uśmiałem oglądając go. Obejrzałem tylko dlatego, że gra tu Snoop Dogg, ale się pozytywnie zaskoczyłem.