Devotion

Stacked_Blue 7.5 / 10 star 2022139 min, ,

Devotion – nowy film wojenny

Devotion to film wojenny z 2022 roku, którego reżyserem jest J.D. Dillard. Producentami filmu są Jason Blum, Thad Luckinbill i Trent Luckinbill. Główne role zagrali Jonathan Majors i Glen Powell.

Fabuła

Fabuła filmu opowiada historię dwóch pilotów wojskowych z USA, którzy w czasie wojny koreańskiej zostali oddelegowani do jednostki lotniczej zwanej Black Sheep Squadron. Bohaterowie muszą stawić czoła nie tylko wrogom, ale również swoim własnym demonom wewnętrznym.

Zwiastun filmu

Oficjalny zwiastun filmu Devotion ukazał się na oficjalnym kanale YouTube w listopadzie 2021 roku i od tamtej pory spotkał się z pozytywnymi opiniami krytyków i fanów.

Obsada

W filmie Devotion występują:

  • Jonathan Majors jako Jesse Brown
  • Glen Powell jako Tom Hudner
  • Joe Jonas jako Marty Goode
  • Thomas Sadoski jako Dick Cevoli
  • Christina Jackson jako Daisy Brown
  • Sam Richardson jako Dave
  • Daveed Diggs jako William Thompson

Produkcja

Film Devotion kręcono w Stanach Zjednoczonych. Prace nad filmem rozpoczęły się w sierpniu 2019 roku. Za scenariusz odpowiadają Jake Crane i Jonathan Stewart, którzy oparli swoją pracę na książce „Devotion: An Epic Story of Heroism, Friendship, and Sacrifice” autorstwa Adama Makosa.

Premiera

Premiera filmu Devotion odbyła się 23 listopada 2022 roku w Stanach Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo, kiedy film pojawi się w polskich kinach.

Podsumowanie

Devotion to film, który skupia się na historii amerykańskich pilotów walczących w czasie wojny koreańskiej. Produkcja ta z pewnością zainteresuje fanów gatunku filmów wojennych oraz miłośników kina akcji. Główni aktorzy – Jonathan Majors i Glen Powell – wykonali wspaniałą robotę, dzięki czemu film zyskał pozytywne recenzje od krytyków.

Be the first to review “Devotion”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.