Decydująca Godzina cały film

Stacked_Blue 5.9 / 10 star premiera: 202184 min

Kobieta desperacko stara się uratować swoje dziecko po tym, jak policja objęła jej rodzinne miasto kwarantanną z powodu strzelaniny.

Decydująca Godzina - fabuła

Podczas porannego joggingu Amy Carr odkrywa, że jej syn został wplątany w strzelaninę. Co jest gotowa zrobić matka, aby uratować swoje dziecko? W świecie jest mało miejsca na nadzieję. Nawet władze są bezsilne, ponieważ miasta zamykają się jedno po drugim. Małe, przytulne miasteczko Lakewood staje się odrębnym, niezależnym światem – stanem odciętym od kraju. To właśnie tutaj odbędzie się wyścig na śmierć i życie oraz walka z czasem. Kto wyjdzie zwycięsko, gdy stawką jest życie dziecka?

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: The Desperate Hour. Cały film trwa 1 godz. 24 min. Osoby związane ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 4.7/10, natomiast czytelnicy Filmwebu przyznają mu notę 4.8/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na notę 5.9/10. Film wyreżyserował Phillip Noyce, natomiast osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Chris Sparling. W filmie wystąpili: Naomi Watts (Amy Carr), Colton Gobbo (Noah Carr), Sierra Maltby (Emily)

Ciekawostki o filmie Decydująca Godzina

  • Kiedy film miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Toronto w 2021 roku, znany był pod tytułem Lakewood.
  • Film został nakręcony w North Bay, Ontario.

Gdzie obejrzeć Decydująca Godzina online

Cały film Decydująca Godzina możesz obejrzeć w vod: CANAL+

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze