Czym jest miłość?

Stacked_Blue 5.2 / 10 star 202395 min,

Maybe I Do – komediodramat o miłości i małżeństwie

Maybe I Do to amerykański komediodramat, który swoją premierę miał 27 stycznia 2023 roku. Reżyserem filmu jest Adam Lipsius, a w rolach głównych występują: Rachael Leigh Cook, Gabriel Mann, Erica Dasher, Marcus Rosner i inni. Film opowiada historię pary, która po kilku latach małżeństwa zaczyna zastanawiać się nad dalszą przyszłością swojego związku.

Fabuła

Michelle (Rachael Leigh Cook) i Allen (Gabriel Mann) to para, która po kilku latach małżeństwa zaczyna odczuwać stagnację w swoim związku. Gdy zaczynają zastanawiać się nad dalszą przyszłością swojego związku, postanawiają zaprosić swoich rodziców, aby w końcu ich poznać i wyjaśnić, dlaczego ich małżeństwo działa. Jednakże, rodzice pary to zupełnie różni ludzie, którzy niekoniecznie będą mieli takie same podejście do miłości i małżeństwa. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wizyta rodziców zmusza Michelle i Allena do spojrzenia na swoje życie i przeszłość, co prowadzi do odkrycia skrywanych tajemnic i niewygodnych prawd.

Główne role

  • Rachael Leigh Cook jako Michelle
  • Gabriel Mann jako Allen
  • Erica Dasher jako Hailey
  • Marcus Rosner jako Ryan
  • Emily Holmes jako Lauren
  • Christie Burke jako Jennifer

Produkcja

Film Maybe I Do został wyprodukowany przez wytwórnie Vertical Entertainment oraz Fifth Season, a jego budżet wyniósł 7,5 milionów dolarów. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w styczniu 2022 roku w Vancouver w Kanadzie, a zakończyły się w lutym 2022 roku.

Odbiór

Choć Maybe I Do nie zdobył jeszcze wielu recenzji, to ocena filmu na stronie Rotten Tomatoes wynosi obecnie 100%. Wśród widzów film również cieszy się pozytywnymi opiniami.

Podsumowanie

Maybe I Do to interesujący film, który porusza temat miłości i małżeństwa. Fabuła skupia się na głównych bohaterach i ich rodzinach, a aktorskie występy, zwłaszcza Rachael Leigh Cook i Gabriela Manna, są na wysokim poziomie.

Be the first to review “Czym jest miłość?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.