Czarny telefon cały film

Stacked_Blue 7.4 / 10 star premiera: 2022,

Morderca dzieci porywa 13-letniego chłopca i zamyka go w dźwiękoszczelnej piwnicy. Wkrótce chłopak zaczyna odbierać telefony od poprzednich ofiar mordercy.

Czarny telefon - fabuła

Telefon nie działa. Ale dzwoni… Finney Shaw, nieśmiały, ale inteligentny 13-letni chłopiec, zostaje porwany przez sadystycznego mordercę i zamknięty w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki nie pomagają. Kiedy w ścianie zaczyna dzwonić odłączony telefon, Finney odkrywa, że słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Są gotowi dopilnować, by to, co spotkało ich, nie spotkało Finneya.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to The Black Phone. Cały film trwa 1 godz. 42 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB dają filmowi 7.4/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb dają mu notę 6.8/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na notę 7.4/10. Film wyreżyserował Scott Derrickson, natomiast osoby odpowiedzalne za scenariusz to Scott Derrickson oraz C. Robert Cargill. Główni aktorzy grający w filmie to Mason Thames (Finney), Madeleine McGraw (Gwen), Ethan Hawke (Porywacz), Jeremy Davies (Terrence), E. Roger Mitchell (Detektyw Wright), Troy Rudeseal (Detektyw Miller), James Ransone (Max), Miguel Cazarez Mora (Robin Arellano), Rebecca Clarke (Donna)

Ciekawostki o filmie Czarny telefon

 • Reżyser i współscenarzysta Scott Derrickson wymienia „The 400 Blows” i „The Devil’s Backbone” jako dwa główne czynniki, które wpłynęły na jego pracę nad filmem.
 • Scott Derrickson uczynił ten film swoim kolejnym projektem po odejściu z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu (2022) z powodu „różnic twórczych”.
 • Premiera filmu została przesunięta z początkowo planowanego na styczeń 2022 roku na czerwiec 2022 roku z powodu niespodziewanie świetnych pokazów przedpremierowych. Kiedy Blumhouse zorientowało się, jak świetne były wczesne reakcje, wyznaczyło letnią datę premiery.
 • W trakcie filmu Grabarz zakłada kilka przerażających masek, z których każda odsłania inną część jego twarzy. Maska została zaprojektowana przez legendarnego charakteryzatora Toma Saviniego. Kiedy Mason Thames po raz pierwszy zobaczył tę kultową maskę, stwierdził, że w połączeniu z mrożącą krew w żyłach rolą Ethana Hawke’a w roli Grabarza jest ona przerażająca.
 • Joe Hill, autor książki, na podstawie której powstała adaptacja filmu, jest synem wieloletniego pisarza horrorów Stephena Kinga

Gdzie obejrzeć Czarny telefon online

Cały film Czarny telefon nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Magda

   Film trzyma w napięciu i jest przerażający, sama bym go na pewno bała się objerzeć xD

   9,0 rating

   Film trzyma w napięciu i jest przerażający, sama bym go na pewno bała się objerzeć xD

  1. Doris4

   Fajny do obejrzenia z chłopakiem. Co Piątek oglądamy horrory na tej stronce.

   8,0 rating

   Fajny do obejrzenia z chłopakiem. Co Piątek oglądamy horrory na tej stronce.

  1. Marcelo

   Scott Derrickson umie w horrory, polecam wszystkim, którzy lubią filmy grozy

   8,0 rating

   Scott Derrickson umie w horrory, polecam wszystkim, którzy lubią filmy grozy