Czarna Wdowa cały film

Stacked_Blue 7.4 / 10 star premiera: 2021, ,

Natasha Romanoff będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Czarna Wdowa będzie musiała spojrzeć wstecz na swoje życie na długo przed dołączeniem do Avengers i poznać niebezpieczny spisek, w który zamieszani są jej starzy znajomi - Elena, Alexei (aka Red Guardian) i Melina.

Czarna Wdowa - fabuła

W tym pełnym akcji thrillerze szpiegowskim Natasha Romanoff, aka Czarna Wdowa, staje w obliczu najciemniejszej strony swojego życia, gdy pojawia się niebezpieczny spisek związany z jej przeszłością. Ścigana przez siłę, która zrobi wszystko, by ją pokonać, Natasha musi poradzić sobie ze swoją przeszłością szpiega i zerwanymi związkami, które zostawiła za sobą na długo przed tym, jak została Avengerem.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: Black Widow. Cały film trwa 2 godz. 13 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 6.7/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb przyznają mu notę 6.4/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na ocenę 7.4/10. Film wyreżyserował Cate Shortland, twórcą scenariusza jest Eric Pearson. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Scarlett Johansson (Czarna Wdowa (Natasha Romanoff)), Florence Pugh (Yelena Belova), Rachel Weisz (Melina Vostokoff), David Harbour (Red Guardian (Alexei Shostakov)), Ray Winstone (Dreykov), Ever Anderson (Młoda Natasha), Violet McGraw (Młoda Yelena), O-T Fagbenle (Mason), William Hurt (Thaddeus Ross)

Ciekawostki o filmie Czarna Wdowa

 • Ever Anderson, która pojawia się w retrospekcjach jako młoda Natasha Romanoff, jest córką Milli Jovovich i Paula W.S. Andersona. Jovovich zadebiutowała w filmie Pity element (1997), w którym nosiła pomarańczowe włosy i wykazała się wybitnymi talentami gimnastycznymi i bojowymi, podobnymi do Natashy Romanoff / Czarnej Wdowy.
 • W pościgu samochodowym w Budapeszcie wykorzystano 13 pojazdów BMW X3.
 • Według scenarzysty Erica Pearsona, podczas kręcenia filmu Florence Pugh droczyła się ze Scarlett Johansson o ikoniczną pozę Czarnej Wdowy, więc Pearson włączył ją do filmu.
 • Na potrzeby filmu Digital Domain opracował około 320 ujęć efektów wizualnych.
 • Natasza, Jelena i Melina siedzą przy stole na początku filmu w takich samych pozycjach, jak wtedy, gdy ponownie łączą się w połowie filmu, przy czym Melina i Jelena siedzą obok siebie, a Natasza naprzeciwko Meliny, a Aleksiej na końcu stołu między Nataszą i Meliną, gdzie stał na początku! Podobnie jak na początku filmu, na końcu stołu stoją też prowizoryczne doniczki z roślinami.
 • Rob Hardy miał być autorem zdjęć do filmu, jednak zrezygnował z nich przed rozpoczęciem zdjęć. Jego miejsce zajął Gabriel Beristain. Nie był on obcy uniwersum Marvela, wcześniej pracował przy serialu Agentka Carter (2015).
 • Montowane na nadgarstkach tasery używane przez Black Widow są żółte. Jest to ukłon w stronę tradycyjnego stroju Czarnej Wdowy Natashy Romanowej, który był cały czarny z żółtymi bransoletami.

Gdzie obejrzeć Czarna Wdowa online

Cały film Czarna Wdowa możesz obejrzeć w vod: CHILI, CANAL+, VOD PL, LOOMI, DISNEY

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Tomasz Jaskol

   Piękne kobiety występują w tym filmie :)

   9,0 rating

   Piękne kobiety występują w tym filmie :)

  1. Jessie

   Całkiem spoko film. Fajnie, że odkryłem tę stronkę bo są tu naprawdę spoko produkcje

   9,0 rating

   Całkiem spoko film. Fajnie, że odkryłem tę stronkę bo są tu naprawdę spoko produkcje