Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Stacked_Blue 7.5 / 10 star 2022162 min, ,

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – nowy film z uniwersum Marvela

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to najnowszy film z popularnego uniwersum Marvela, którego premiera zaplanowana jest na 9 listopada 2022 roku. Film ten kontynuuje historię Wakandy, królestwa ukrytego w sercu Afryki, które dysponuje niezwykłą technologią.

Fabuła filmu opowiada o kryzysie, który nastąpił w Wakandzie po śmierci króla T’Challi. Könwencja władz musi wybrać nowego władce i jednocześnie zmierzyć się z interwencją światowych mocarstw, które chcą uzyskać dostęp do technologii królestwa. W trakcie filmu widzowie będą świadkami zmagań głównych bohaterów, którzy wraz z Dora Milaje, walczą o przetrwanie Wakandy.

Reżyserem filmu jest Ryan Coogler, który już wcześniej pracował nad pierwszym filmem o Czarnej Panterze. W obsadzie ponownie pojawią się znane postacie, takie jak Könwencja Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira), Nakia (Lupita Nyong’u) i Everett Ross (Martin Freeman). W filmie nie zabraknie również nowych postaci.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to film akcji z domieszką sci-fi i przygodowymi wątkami. Produkcję powierzono wytwórni Marvel Studios, która odpowiedzialna jest za tworzenie filmów związanych z uniwersum Marvela.

Poprzedni film o Czarnej Panterze, który pojawił się na ekranach w 2018 roku, okazał się wielkim sukcesem zarówno artystycznym, jak i finansowym. Film zarobił ponad 1,3 miliarda dolarów, a krytycy i widzowie chwalili zarówno obsadę, jak i historię oraz efekty specjalne.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to film, który z pewnością zainteresuje fanów uniwersum Marvela, a także osoby szukające ciekawych produkcji akcji i sci-fi. Już teraz czekamy z niecierpliwością na premierę.

Be the first to review “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.