Creed III: wszystko, co powinieneś wiedzieć o nadchodzącym filmie

Wprowadzenie

Creed III to nadchodzący film z gatunku dramatu i akcji. Jest to trzeci film w serii Creed, która rozpoczęła się w 2015 roku. Film będzie kontynuacją historii Adonisa Creeda, syna legendarnego boksera Apollo Creeda. Film jest reżyserowany przez Michaela B. Jordana, który także gra w nim główną rolę. W filmie występują także Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Wood Harris i Russell Hornsby.

Fabuła

Na dzień dzisiejszy niewiele wiadomo o fabule filmu, gdyż produkcja filmu jest w trakcie. Wiadomo jednak, że akcja filmu ma rozgrywać się w Stanach Zjednoczonych, a Adonis Creed będzie musiał stawić czoła kolejnemu wyzwaniu, które wpłynie na jego życie i relacje z bliskimi.

Obsada

W filmie „Creed III” w głównej roli ponownie wystąpi Michael B. Jordan jako Adonis Creed, syn legendarnego boksera Apollo Creeda. Aktor zagrał już tę postać w poprzednich dwóch filmach z serii, a także był producentem wykonawczym drugiej części.

Tessa Thompson, znana z takich filmów jak „Thor: Ragnarok” i „Annihilation”, ponownie wcieli się w rolę Bianki, dziewczyny Adonisa Creeda.

Phylicia Rashad zagra ponownie rolę Mary Anne Creed, matki Apolla Creeda i teściowej Adonisa.

W filmie pojawią się także Wood Harris jako Tony „Little Duke” Burton, były trener Apolla Creeda, oraz Russell Hornsby jako Donnie, trener Adonisa.

Produkcja

Reżyserem filmu jest Michael B. Jordan, który zastąpił w tej roli Stevena Caplego Jr., który wyreżyserował drugą część filmu. Jordan był także producentem wykonawczym drugiej części. Scenariusz filmu napisali Zach Baylin, Keenan Coogler i Ryan Coogler.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w czerwcu 2021 roku w Los Angeles. W październiku 2021 roku zdjęcia zostały przeniesione do Filadelfii, gdzie powstały wcześniejsze filmy z serii Rocky i Creed.

Data premiery

Film „Creed III” ma mieć swoją premierę 1 marca 2023 roku w Stanach Zjednoczonych.

Podsumowanie

„Creed III” to nadchodzący film z gatunku dramatu i akcji, który jest kontynuacją historii Adonisa Creeda, syna legendarnego boksera Apollo Creeda.

Be the first to review “Creed III”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.