Bullet Train cały film

Stacked_Blue 7.287 / 10 star premiera: 2022127 min, ,

Fabuła filmu obraca się wokół grupy najemników i zabójców, którzy znajdują się w szybkim pociągu z Tokio do Marioki. Kiedy odkrywają, że wszystkie ich zadania dotyczą tej samej tajemniczej walizki, dochodzi między nimi do konfliktu na dużą skalę.

Bullet Train - fabuła

Gdy raz wejdziesz na drogę grzechu, nie możesz już nigdy z niej zejść. Biedronka (Brad Pitt) próbowała odłożyć broń i nie udało się. Dostaje kolejne zlecenie od swojej tajemniczej szefowej (Sandra Bullock) i musi wrócić do pracy. Tym razem musi za wszelką cenę dostać w swoje ręce walizkę. Nieważne, ilu ludzi za to zginie.Walizka podróżuje japońskim superpociągiem jadącym z prędkością setek kilometrów na godzinę. Biedronka wchodzi na pokład, oczekuje prostej, czystej pracy i uświadamia sobie, jak nieprzyjemnie jest nie mieć wyjścia. Bo w pociągu jest jeszcze kilka osób, które chcą zrobić coś a) z torbą b) z nią c) coś zupełnie innego, coś szalonego, nieprzewidywalnego i okrutnego. Zabójcy, mściciele, skrytobójcy i rabusie walczą ze sobą, najpierw ostrożnie, potem bardziej zaciekle. I nie ma wyjścia. Bo pociąg jedzie dalej. Rozgrywająca się w Japonii komedia akcji Deadpool 2 ma szybkie tempo, jest bardzo nieskrępowana, bardzo zabawna i pełna szalejących genialnych aktorów.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 2 godz. 6 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 7.5/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb dają mu notę 7.1/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na notę 7.287/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada David Leitch, z kolei twórcą scenariusza został Zak Olkewicz. Najwazniejsze role w filmie zostały zagrane przez następujących aktorów: Brad Pitt (Biedronka), Joey King (Książę), Aaron Taylor-Johnson (Mandarynka), Sandra Bullock (Maria), Brian Tyree Henry (Cytryna), Andrew Koji (Kimura), Hiroyuki Sanada (Starszy), Michael Shannon (Biała śmierć), Bad Bunny (Wilk)

Ciekawostki o filmie Bullet Train

 • Zarówno w tym filmie, jak i w Mortal Kombat (2021), Hiroyuki Sanada gra postać, która łączy się z potomkiem, aby skonfrontować się z człowiekiem, który zabił jego żonę.
 • Kiedy Lemon rozmawia o pociągach z The Son (granym przez Logana Lermana), przypisuje The Son jako Percy’ego pociąg. Logan Lerman jest znany z tego, że gra jest Percy Jackson.
 • Reżyser David Leitch i Brad Pitt mieli długie relacje robocze przed Bullet Train (2022). Leitch pracował jako kaskaderski dubler Pitta w wielu filmach, w tym Podziemny krąg (1999), Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra (2001), Troja (2004) i Mr. & Mrs. Smith (2005). Pitt wystąpił również w cameo w drugim reżyserskim przedsięwzięciu Leitcha – Deadpool 2 (2018).
 • Reżyserskie cameo: David Leitch. Niewinna ofiara #17, która zostaje wysadzona przez samochód.
 • Drugi film, w którym wystąpili Logan Lerman i Brad Pitt, pierwszy to Fury.
 • Sandra Bullock zastąpiła w tym filmie Lady Gagę.
 • W trzecim akcie David Leitch pierwotnie zamierzał, aby Biała Śmierć pojawiła się w dopasowanym garniturze, podczas gdy Michael Shannon zasugerował mu, że powinien nosić luźne ubrania, jakby sugerując, że Biała Śmierć nosiła te same ubrania przez dwa lata w żałobie po śmierci żony.
 • Ciężarówka z owocami, którą Lemon prowadzi na końcu filmu, to ta sama ciężarówka, która prawie uderza w Ladybug na początku filmu.

Gdzie obejrzeć Bullet Train online

Cały film Bullet Train nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

  1. Krystianek

   Bardzo dobry film, warto obejrzeć!

   8,0 rating

   Bardzo dobry film, warto obejrzeć!

  1. Basia

   Fajny film, oglądałam z chłopakiem i podobał się nam.

   7,0 rating

   Fajny film, oglądałam z chłopakiem i podobał się nam.