Boston Strangler – film o morderstwach, które wstrząsnęły Stanami Zjednoczonymi

Boston Strangler to thriller kryminalny, którego premiera planowana jest na 17 marca 2023 roku. Film opowiada historię seryjnego mordercy, który terroryzował mieszkańców Bostonu w latach 60-tych XX wieku. Na podstawie poniższego obiektu json, poznajmy bliżej fabułę, aktorów i twórców filmu.

Fabuła

Historia filmu oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. W latach 60-tych w Bostonie doszło do serii brutalnych morderstw kobiet. Sprawca, który został później nazwany „Boston Strangler”, długo pozostawał nieuchwytny.

W filmie, śledzimy postać detektywa Phila DiNatale (grany przez Marka Wahlberga), który jest odpowiedzialny za śledztwo w sprawie seryjnego mordercy. Detektyw prowadzi dochodzenie, które prowadzi go w mroczny i niebezpieczny świat zbrodni.

Aktorzy i twórcy

W roli detektywa Phila DiNatale występuje Mark Wahlberg, aktor znany z takich produkcji jak „The Departed”, „Ted” czy „Boogie Nights”. W filmie zagra także Kiera Knightley, która wcieli się w postać kobiecej dziennikarki, zafascynowanej morderstwami.

Reżyserem filmu jest Matt Damon, który swoją karierę rozpoczynał jako aktor, a dziś jest jednym z najbardziej utalentowanych reżyserów Hollywood. Scenariusz został napisany przez Chucka MacLeana, a zdjęcia do filmu zostały wykonane przez Johna Mathiesona.

Techniczne aspekty filmu

Boston Strangler to film z gatunku thriller kryminalny, który wzbudza wiele emocji. Zdjęcia do filmu zostały wykonane w Bostonie, co dodaje produkcji autentycznego klimatu.

Muzykę do filmu skomponował Ramin Djawadi, który jest znany z takich produkcji jak „Gra o tron” czy „Westworld”.

Podsumowanie

Boston Strangler to film, który z pewnością zainteresuje miłośników kryminałów. Autentyczne wydarzenia, doskonała gra aktorska i świetnie skonstruowana fabuła sprawiają, że produkcja ta z pewnością zasługuje na uwagę. Czekamy z niecierpliwością na premierę filmu, która odbędzie się już niedługo.

Be the first to review “Boston Strangler”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.