Bob’s Burgers: Film cały film

Stacked_Blue 7 / 10 star premiera: 2022102 min, ,

Wszyscy znają rodzinną burgerownię Boba Flechera, którą prowadzi wraz z żoną Lindą. Problemy dnia codziennego są takie same, ale nie ma takiego problemu, na który nie pomoże odrobina dopingu...

Bob’s Burgers: Film - fabuła

Historia zaczyna się, gdy pęknięta rura wodna tworzy ogromne zapadlisko tuż przed burgerowią Boba, blokując wejście i rujnując wszystkie plany Belcherów na udane lato. Gdy Bob i Linda walczą o utrzymanie biznesu na powierzchni, dzieci próbują rozwiązać tajemnicę, która może uratować ich rodzinną restaurację. Gdy stawka rośnie jeden po drugim, ci słabeusze pomagają sobie nawzajem odnaleźć nadzieję i walczą o powrót za ladę, gdzie jest ich miejsce.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Film znany jest również pod tytułem Bob's Burgers: The Movie. Cały film trwa 1 godz. 42 min. Osoby związane ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 7.1/10, natomiast czytelnicy Filmwebu dają mu notę 6.0/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasługuje on na ocenę 7/10. Reżyserami filmu są Loren Bouchard oraz Bernard Derriman, natomiast scenariusz napisali Loren Bouchard oraz Nora Smith. W głównych rolach obsadzeni zostali: H. Jon Benjamin (Bob Belcher), Dan Mintz (Tina Belcher), Eugene Mirman (Gene Belcher), Larry Murphy (Teddy), John Roberts (Linda Belcher), Kristen Schaal (Louise Belcher), Zach Galifianakis (Felix Fischoeder), Kevin Kline (Calvin Fischoeder)

Ciekawostki o filmie Bob’s Burgers: Film

 • Jest to ostatnia praca animacyjna Dale’a Baera przed jego śmiercią. Film jest poświęcony jego pamięci.
 • Istnieje specjalny krótki film, który towarzyszy zwiastunowi na Hulu występu talent show przez Tinę, Louise i Gene w szkole dzieci.
 • W jednej ze scen, tuż przed wizytą dzieci w wesołym miasteczku, na ścianie pojawia się cień w kształcie Irlandii, co jest ukłonem w stronę współpracy z IFC.
 • Niektóre postacie zostały przekształcone lub przemilczane w różnych kwestiach. Mickey, były rabuś bankowy, który stał się carnie (pierwotnie głos Billa Hadera i krótko Lorena Boucharda) jest teraz grany przez Johna Q. Kubina z powodu problemów z dostępnością. Reporter Olsen Benner (pierwotnie głos Pameli Adlon) jest teraz grany przez Nicole Byer ze względu na kwestie białego aktora głosem czarnego charakteru. Podobnie, czarna studentka Wagstaff Harley (pierwotnie grana przez Katie Crown) jest teraz grana przez Ashley Nicole Black. Jimmy Pesto (pierwotnie grany przez Jay Johnston) pojawia się, ale nie ma linii, ponieważ Johnston został zwolniony z serialu po jego udziale w powstaniu na Kapitolu Stanów Zjednoczonych 6 stycznia 2021 roku.
 • Jedenasty sezon serialu i film były w produkcji back to back.
 • Kiedy dzieci rozmawiają z Bosco, podczas gdy on wystawia na pokaz klub motocyklistów, w tle znajduje się graffiti ducha. Jest to ten sam z odcinka „The Landship”, w którym Tina zakochuje się w chłopcu, który zaczyna dewastować zabytki miasta z duchami.
 • Wózek z jedzeniem, który buduje Teddy jest oznaczony jako „Bob Burgers”, co jest nawiązaniem do Bob’s Burgers: O.T.: The Outside Toilet (2013), gdzie Teddy myśli, że nazwisko Boba to „Burgers”.

Gdzie obejrzeć Bob’s Burgers: Film online

Cały film Bob’s Burgers: Film nie jest jeszcze dostępny w żadnym innym serwisie vod

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

  1. Alina

   Super bajka, gorąco polecam

   9,0 rating

   Super bajka, gorąco polecam