Biały szum

Stacked_Blue 5.6 / 10 star 2022136 min, ,

„Biały szum” – nowy dramat naukowy i horror od Heyday Films i A24

Streszczenie

„Biały szum” to najnowszy film produkcji Heyday Films i A24, łączący w sobie dramat, naukę i horrorem. Film opowiada historię profesora Gladneya i jego rodziny, którzy walczą z toksycznymi następstwami wypadku kolejowego w ich mieście.

Fabuła

Głównym bohaterem filmu jest profesor Gladney, który jest zafascynowany badaniami nad dźwiękiem. Pewnego dnia w mieście, w którym mieszka profesor, dochodzi do wypadku kolejowego, w wyniku którego do atmosfery zostają uwolnione szkodliwe dla ludzi dźwięki o częstotliwościach wykraczających poza zakres słyszalny dla ludzkiego ucha. Gladney i jego rodzina zaczynają odczuwać skutki toksycznych fal dźwiękowych, które wpływają na ich psychikę i zdrowie.

Głównym problemem, z którym boryka się profesor Gladney, jest to, że jego badania nad dźwiękiem były jednymi z głównych źródeł wypadku kolejowego, który spowodował uwolnienie szkodliwych dźwięków. Teraz musi zmierzyć się z moralnym dylematem i odpowiedzieć na pytanie, czy jego badania były warte poświęceń i czy zasługuje na drugą szansę.

Gladney i jego rodzina stają przed poważnym wyzwaniem, aby przetrwać i pokonać toksyczne fale dźwiękowe, które wpłynęły na ich życie. Film jest pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, a także podejmuje ważne tematy związane z etyką naukową i moralnością.

Zdjęcia i produkcja

Film „Biały szum” został wyprodukowany przez wytwórnię Heyday Films oraz A24, znaną z takich produkcji jak „Moonlight” czy „Hereditary”. Film został wyreżyserowany przez Dana Trachtenberga, który w przeszłości pracował przy filmach takich jak „10 Cloverfield Lane” i „Black Mirror”.

Do stworzenia efektów specjalnych w filmie zatrudniono czołowych specjalistów z Hollywood, którzy przyczynili się do stworzenia nastrojowej i intrygującej oprawy wizualnej.

Obsada

W rolę profesora Gladneya wcielił się John Cho, znany z takich produkcji jak „Harold i Kumar”, „Star Trek” czy „Searching”. W pozostałych rolach wystąpili Rebecca Hall, Ewen Bremner, David Strathairn i in.

Be the first to review “Biały szum”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.