Baby Ruby

Stacked_Blue 5.8 / 10 star 202393 min,

Baby Ruby: nowy dramat z nutką thrillera

Baby Ruby to nowy dramat z wątkami thrillera, który swoją premierę miał 3 lutego 2023 roku. Film opowiada historię młodej matki, która w wyniku tragicznego wypadku traci swoje dziecko. Główną rolę w filmie gra Julia Garner, która zyskała popularność dzięki swojej roli w serialu „Ozark”.

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych i skupia się na postaci 20-letniej matki, Ruby (Julia Garner), która traci swoje dziecko w wyniku wypadku samochodowego. W wyniku tego zdarzenia, Ruby popada w depresję i traci sens życia. Jednak kiedy pewnego dnia zaczyna otrzymywać nieznane jej wcześniej wiadomości, odkrywa, że ktoś czyha na nią i jej rodzinę.

Główne postacie

W rolę Ruby wciela się Julia Garner, która zyskała popularność dzięki swoim rolom w serialach „Ozark” oraz „Dirty John”. Aktorka gra ambitną, młodą matkę, która stara się przetrwać po stracie swojego dziecka.

Drugoplanową rolę w filmie gra reżyser i aktor Fisher Stevens, który wciela się w postać strażnika. Fisher Stevens jest znany m.in. ze swojej roli w serialu „Succession” oraz występów w filmach „Kręci mnie film” oraz „Before the Flood”.

Twórcy filmu

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Marielle Heller, znana przede wszystkim ze swoich prac przy filmach „Can You Ever Forgive Me?” oraz „A Beautiful Day in the Neighborhood”. Marielle Heller zyskała uznanie krytyków za swoje filmy, które łączą w sobie elementy dramatu, komedii i biografii.

Producentami filmu są Sarah Esberg oraz Jordan Horowitz. Sarah Esberg związana jest z wytwórnią filmową MGM, a Jordan Horowitz znanym producentem filmowym, który zyskał popularność dzięki swojemu udziałowi w tworzeniu filmu „La La Land”.

Podsumowanie

„Baby Ruby” to film, który łączy w sobie elementy dramatu z wątkami thrillera. Opowiada historię młodej matki, która po utracie dziecka zaczyna otrzymywać tajemnicze wiadomości. Film zyskał pozytywne recenzje krytyków oraz wyróżnienia na festiwalach filmowych. Jeśli szukasz filmu, który poruszy Twoje emocje, „Baby Ruby” może być dla Ciebie doskonałym wyborem.

Be the first to review “Baby Ruby”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.