Babilon

Stacked_Blue 7.6 / 10 star 2022189 min,

Babilon – film o przełomie w historii Hollywood

Babilon to nowy film w reżyserii Damiena Chazelle, którego premiera zaplanowana jest na 22 grudnia 2022 roku. Fabuła filmu osadzona jest w latach 20. XX wieku i opowiada historię Hollywood podczas przejścia od kina niemego do kina dźwiękowego.

Główni bohaterowie to przedstawiciele różnych środowisk, którzy starają się zdobyć popularność i sukces w Hollywood. Widzowie będą świadkami zmagań postaci związanych z kinem, takich jak aktorzy, producenci filmowi, reżyserzy oraz scenarzyści. Fabuła ukazuje zarówno wzloty, jak i upadki bohaterów, którzy szukają swojego miejsca w erze nieokiełznanej dekadencji i deprawacji.

W obsadzie znaleźli się znani aktorzy, tacy jak Brad Pitt, Margot Robbie czy Diego Calva. Za reżyserię odpowiada Damien Chazelle, a za scenariusz Sam Levinson.

Film powstał we współpracy kilku firm, w tym Paramount, Marc Platt Productions, Material Pictures, C2 Motion Picture Group, Wild Chickens i Organism Pictures. Babilon zyskał już duże uznanie, co potwierdzają pozytywne opinie krytyków oraz wysokie miejsce w rankingu popularności serwisu.

Budżet filmu wynosił 78 mln dolarów, a jego długość to 189 minut. Fabuła filmu opowiada o przerwanych ambicjach i skandalicznym nadmiarze, które były obecne w Hollywood podczas przełomu w historii kina.

Babilon to film, który łączy w sobie dramat i komedię. Produkcja przedstawia historię zmian w kinie, które wyznaczyły nowy kierunek rozwoju tej sztuki. Babilon to film, który z pewnością przyciągnie zarówno miłośników kina, jak i widzów zainteresowanych historią Hollywood. Już teraz czekamy z niecierpliwością na premierę.

Be the first to review “Babilon”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.