Babilon

Stacked_Blue 7.6 / 10 star 2022189 min,

Babylon – nowy film dramatyczno-komediowy o złotej erze Hollywood

Babylon to najnowszy film w reżyserii Damiena Chazelle, który ma swoją premierę 22 grudnia 2022 roku. Fabuła filmu osadzona jest w latach 20. XX wieku, w czasie kiedy Hollywood przechodziło od kina niemego do kina dźwiękowego. Opowieść ukazuje wzloty i upadki wielu postaci w erze nieokiełznanej dekadencji i deprawacji.

Film, którego budżet wynosił 78 mln dolarów, skupia się na przerwanych ambicjach i skandalicznym nadmiarze. Główni bohaterowie to przedstawiciele różnych środowisk, którzy starają się zdobyć popularność i sukces w Hollywood. Wśród nich są m.in. aktorzy, producenci filmowi, reżyserzy oraz scenarzyści.

Babylon został wyprodukowany przez kilka firm, w tym Paramount, Marc Platt Productions, Material Pictures, C2 Motion Picture Group, Wild Chickens i Organism Pictures. Film zyskał już dużą popularność, co potwierdzają pozytywne opinie krytyków oraz wysoki wynik w rankingu popularności – 576,06 na liście popularności serwisu.

W obsadzie znaleźli się tak znani aktorzy jak Brad Pitt, Margot Robbie czy Diego Calva. Za reżyserię odpowiada Damien Chazelle, a za scenariusz Sam Levinson.

Babylon to film, który łączy w sobie dramat i komedię, ukazując nam prawdziwe oblicze złotej ery Hollywood. Czy uda się bohaterom spełnić marzenia i zdobyć sławę? Wszystkiego dowiecie się oglądając ten film.

Be the first to review “Babilon”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.