Ambulans

Stacked_Blue 5.6 / 10 star 2022136 min, ,

Mężczyzna pilnie potrzebuje pieniędzy na operację żony, ale nie może sobie na nią pozwolić. Prosi o pomoc swojego brata, z którym mocno się poróżnił. Ten z kolei proponuje wspólny napad na bank...

O czym jest film Ambulans?

Will Sharp niegdyś dzielnie służył w armii amerykańskiej. Obecnie z trudem przychodzi mu opłacanie rachunków na koniec każdego miesiąca. Gdy okazuje się, że u jego żony zdiagnozowano poważną chorobę, która wymaga pilnej operacji, uświadamia sobie, że nie będzie miał z czego pokryć kosztów leczenia. Zrozpaczony zwraca się do jedynej osoby, która może mu pomóc: Danny’ego, swojego przybranego brata, który już dawno zszedł na złą drogę. Danny obmyślił plan napadu na bank, a wiedza wojskowa Willa może być bardzo przydatna w jego realizacji. Mając w perspektywie 30 milionów dolarów, obaj decydują się na realizację tego planu, ale jak się okazuje nie wszystko idzie zgodnie z założeniami.

Gdzie obejrzeć Ambulans online?

Cały film Ambulans obecnie nie jest dostępny w innych serwisach VOD.

Opinie o filmie Ambulans

Internauci niezbyt pochlebnie opiniują film Ambulans, słyszy się opinie, że jest to „przerost formy ponad treścią”, że film jest nieco przesłodzony, również gra aktorska nie powala na kolana. Słychać głosy, które mówią, że w fabule filmu występuje wiele nieścisłości, ogólne rzecz biorąc film ma dosyć słabe oceny. Chociaż pojawiają się również pozytywne opinie, które mówią, że cały film jest okraszony wieloma efektami specjalnymi.

Be the first to review “Ambulans”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.