Air: Courting a Legend – nadchodzący dramat

Streszczenie fabuły

„Air: Courting a Legend” to nadchodzący dramat opowiadający historię ambitnego inżyniera lotniczego, który podejmuje się wyzwania zbudowania największego i najbardziej zaawansowanego samolotu w historii lotnictwa. Jego celem jest przekroczenie granic technologii lotniczych i zaprojektowanie maszyny, która zmieni oblicze przemysłu lotniczego na zawsze.

Jednak, kiedy inżynier zostaje zwolniony z pracy, postanawia stworzyć własną firmę, aby zrealizować swoje marzenie. W tym celu zatrudnia zespół doświadczonych specjalistów, aby pomogli mu zbudować samolot, który będzie w stanie przemierzyć setki tysięcy kilometrów z jednym zbiornikiem paliwa i bez tankowania.

Jednak droga do sukcesu nie będzie łatwa. Inżynier musi zmierzyć się z licznymi problemami technicznymi, a także z ludzkimi emocjami i trudnościami, jakie niesie ze sobą prowadzenie własnego biznesu.

Załoga filmu

W filmie występują m.in.:

  • Bradley Cooper jako inżynier lotniczy
  • Emma Stone jako ekspertka ds. marketingu
  • John Malkovich jako inwestor
  • Robert De Niro jako doświadczony inżynier

Produkcja

„Air: Courting a Legend” jest produkcją wytwórni Mandalay Pictures, we współpracy z Amazon Studios, Skydance Sports oraz Artists Equity. Film został wyreżyserowany przez znanego reżysera i scenarzystę, którego nazwisko na razie nie zostało ujawnione.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w 2022 roku, a premiera zaplanowana jest na 5 kwietnia 2023 roku.

Podsumowanie

„Air: Courting a Legend” to ambitny dramat o zmaganiach jednego człowieka z przeciwnościami losu, aby zrealizować swoje marzenie i wpłynąć na przyszłość przemysłu lotniczego. W filmie występują znani aktorzy, a produkcja jest zapewniona przez wytwórnie o ugruntowanej pozycji na rynku filmowym. Premiera filmu zapowiada się bardzo interesująco i z pewnością przyciągnie uwagę widzów zainteresowanych tematyką lotnictwa i przemysłu technologicznego.

Be the first to review “Air: Courting a Legend”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.