After cały film

Stacked_Blue 7.2 / 10 star premiera: 2019106 min,

Oparty na powieści Anny Todd film "After I Met You" opowiada historię młodej kobiety, która zakochuje się w chłopaku skrywającym mroczną tajemnicę, a ich związek staje się burzliwy.

After - fabuła

Tessa Young jest oddaną uczennicą, posłuszną córką i lojalną dziewczyną swojego chłopaka z liceum. Rozpoczyna pierwszy rok studiów z wielkimi ambicjami i oczekiwaniami co do swojej przyszłości. Prowadzi spokojne życie, mając silne poczucie tego, kim jest i kim powinna być. Jej zamknięty w sobie świat otwiera się, gdy poznaje mrocznego i tajemniczego Hardina Scotta. Hardin, ze zmierzwionymi brązowymi włosami, brytyjskim akcentem i mnóstwem tatuaży, jest dzikim, groźnym buntownikiem, od którego Tessa zwykle stroni. I tak się dzieje – do czasu, gdy pewnej nocy znajduje się z nim, przyciągana jego magnetyczną energią.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 1 godz. 40 min. Osoby związane ze społecznością IMDB dają filmowi 5.2/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb przyznają mu notę 5.3/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasłużył on na notę 7.2/10. Film wyreżyserował Jenny Gage, natomiast scenariusz napisali Susan McMartin oraz Tom Betterton. W głównej obsadzie filmu znaleźli się Josephine Langford (Tessa Young), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), Khadijha Red Thunder (Steph Jones), Dylan Arnold (Noah), Shane Paul McGhie (Landon Gibson), Samuel Larsen (Zed Evans), Inanna Sarkis (Molly Samuels), Selma Blair (Carol Young), Pia Mia (Tristan)

Ciekawostki o filmie After

  • Oryginalna trylogia After zyskała ponad 1 miliard odczytów na Wattpadzie.
  • Selma Blair, która gra mamę Tessy, grała w filmie Cruel Intentions, w którym podobnie okazuje się, że męski bohater zmanipulował główną bohaterkę, aby się w nim zakochała.
  • Zanim After stało się powieścią, było fan fiction na stronie Wattpad, gdzie niektóre z imion bohaterów zostały oparte na członkach zespołu One Direction: Hardin = Harry Styles; Zed = Zayn Malik; Landon = Liam Payne; Nate = Niall Horan; Logan = Louis Tomlinson.
  • Swen Temmel (Jace) i Meadow Williams (Profesor Soto) poznali się w tym filmie i są teraz parą.
  • W oryginalnej serii After na Wattpadzie pojawiają się chłopcy z zespołu One Direction.
  • Słowo wytatuowane na prawym nadgarstku Hardina jest w języku hebrajskim. Oznacza ono „matkę”.

Gdzie obejrzeć After online

Cały film After możesz obejrzeć w vod: CANAL+, CINEMAN, PLAYER+, VIAPLAY, PLAY NOW, VOD PL, AMAZON

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze