After 3 cały film

Stacked_Blue 7.1 / 10 star premiera: 2021,

Spotkanie z uwodzicielskim buntownikiem Hardinem dzieli życie Tessy na "przed" i "po". Ich losy wydają się nierozerwalnie związane, ale Tessa staje przed trudnym wyborem: przyjąć wymarzoną pracę w dużym wydawnictwie czy przenieść się z Hardinem do Londynu. Ich namiętna miłość zostaje wystawiona na próbę: tajemnice z przeszłości, nowe sekrety i odpowiedź na pytanie, co tak naprawdę dla siebie znaczą...

After 3 - fabuła

W After 3 – historia miłości między Tessą Young (Josephine Langford) i Hardinem Scottem (Hero Fiennes-Tiffin) przeszła już przez wiele komplikacji, tym razem problem jest bardziej złożony niż kiedykolwiek. Teraz, gdy Tessa podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, wszystko całkowicie się zmieniło. Tajemnice, które wychodzą na jaw na temat ich rodzin, zagrażają ich związkowi i wspólnej przyszłości. Chociaż młoda kobieta wie, że Hardin ją kocha, oboje są otoczeni zazdrością, nienawiścią i brakiem wyrozumiałości. Czy miłość między dwojgiem ludzi wystarczy, by ich związek trwał nadal?

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalna nazwa filmu to After We Fell. Cały film trwa 1 godz. 40 min. Osoby związane ze społecznością IMDB oceniają film na 4.6/10, z kolei czytelnicy serwisu Filmweb dają mu notę 4.4/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na notę 7.1/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Castille Landon, natomiast osobą odpowiedzialną za scenariusz jestSharon Soboil. Następujący aktorzy wystąpili w filmie: Josephine Langford (Tessa Young), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), Louise Lombard (Trish Daniels), Chance Perdomo (Landon), Rob Estes (Ken Scott), Arielle Kebbel (Kimberly), Stephen Moyer (Christian Vance), Mira Sorvino (Carol Young), Frances Turner (Karen Scott)

Ciekawostki o filmie After 3

 • Z powodu pandemii Covid-19 filmy After 3 i After Ever Happy (2022) były kręcone w Sofii w Bułgarii, a nie w Atlancie w stanie Georgia w USA, gdzie kręcono dwa pierwsze filmy. Sofię wybrano ze względu na małą liczbę przypadków i uznano ją za bezpieczną dla Covid.
 • W roli Landona, Chance Perdono zastępuje Shane’a Paula McGhie.
 • Candace King została zastąpiona przez Arielle Kebbel w roli Kimberley. Wcześniej współpracowały one przy serialu The Vampire Diaries. Candace grała Caroline, a Arielle Lexi.
 • Mira Sorvino przejmuje rolę Carol Young po tym, jak u Selmy Blair zdiagnozowano stwardnienie rozsiane.
 • Stephen Moyer zastępuje Charliego Webera w roli Christiana Vance’a.

Gdzie obejrzeć After 3 online

Cały film After 3 możesz obejrzeć w vod: CINEMAN, CANAL+, PLAYER+, ITUNES, VOD PL, CANAL+ MANUAL, PLAY NOW

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Milik

   Obejrzałem tylko ze względu na moją dziewczynę, dla mnie słaby, a ona się tym filmem jara.

   5,0 rating

   Obejrzałem tylko ze względu na moją dziewczynę, dla mnie słaby, a ona się tym filmem jara.

  1. Thomson

   No nie jest to najlepszy film jaki obejrzałem na tej stronce :D

   6,0 rating

   No nie jest to najlepszy film jaki obejrzałem na tej stronce :D

  1. Anita Wasiluk

   A mi się podoba, 10/10. Dziękuję adminowi strony, że w końcu mogłam obejrzeć After 3!!!!

   10,0 rating

   A mi się podoba, 10/10. Dziękuję adminowi strony, że w końcu mogłam obejrzeć After 3!!!!