After 2 cały film

Stacked_Blue 7.3 / 10 star premiera: 2020105 min,

Spotkanie z Hardinem podzieliło jej życie na "przed" i "po". Młodzi i tak różni - ich pasja dosłownie iskrzy. Jednak nagle w jej życiu pojawia się nowy znajomy, który jest gotów złożyć u jej stóp cały świat.

After 2 - fabuła

Rozczarowana Hardinem, Tessa wciąż nie może się od niego uwolnić. Nie mogąc pozbyć się Hardina z pamięci, stara się poświęcić lekcjom i pracy, ponieważ nie może pogodzić się z kolejnym błędem, który Hardin popełni. Tymczasem kolega Tessy, Trevor, zaczyna interesować się młodą kobietą, a Tessa jest bardzo zadowolona z tego zainteresowania. Hardin, który uważa, że stracił Tessę, wierzy, że tylko dzięki niej może pozbyć się brudnej przeszłości i traumatycznych przeżyć, i stara się odzyskać Tessę.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Oryginalnie film nosi nazwę: After We Collided. Cały film trwa 1 godz. 45 min. Osoby związane ze społecznością IMDB przyznają filmowi ocenę 5.0/10, z kolei czytelnicy portalu Filmweb dają mu notę 5.1/10. Według oceniających film w serwisie TMDB zasługuje on na notę 7.3/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Roger Kumble, z kolei scenarzystami są Mario Celaya oraz Anna Todd. Najwazniejsze role w filmie zostały zagrane przez następujących aktorów: Josephine Langford (Tessa Young), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), Dylan Sprouse (Trevor Matthews), Selma Blair (Carol Young), Shane Paul McGhie (Landon Gibson), Candice King (Kim), Khadijha Red Thunder (Steph), Inanna Sarkis (Molly Samuels), Samuel Larsen (Zed)

Ciekawostki o filmie After 2

  • Kobieta, która gra matkę Hardinsa, występowała w CSI, a aktor, który grał Vance’a, wystąpił również w jednym odcinku każdej wersji CSI.
  • Sceny świąteczne były kręcone w Atlancie.
  • Roger Kumble wyreżyserował film Cruel Intentions (1999), którego fabuła jest często porównywana do fabuły filmu Anna Todd’s After. Selma Blair, grająca Carol Young, wystąpiła również w Okrutnych zamiarach jako Cecile Caldwell.
  • Charlie Webber i Louise Lombard wystąpili w filmie How To Get Away With Murder, ale nigdy nie zagrali wspólnej sceny.
  • Peter Gallagher, który wcielił się w rolę Kena Scotta w pierwszym filmie, został zastąpiony przez Roba Estesa.
  • Zdjęcia do filmu zakończyły się we wrześniu 2019 roku.
  • Cameo: Anna Todd: Na początku sceny w nocnym klubie Anna Todd jest autorką pytaną o to, jakie książki napisała.

Gdzie obejrzeć After 2 online

Cały film After 2 możesz obejrzeć w vod: CANAL+, ITUNES, CINEMAN, PLAYER+, VOD PL, PLAY NOW

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze