„65” – nowa produkcja science-fiction

Wstęp

„65” to film science-fiction, którego premiera została zapowiedziana na 8 marca 2023 roku. Film opowiada historię pilota Millsa, który po katastrofie na nieznanej planecie odkrywa, że tak naprawdę utknął na Ziemi 65 milionów lat temu.

Fabuła

Główny bohater, pilot Mills, wraz z załogą swojego statku kosmicznego wyrusza na nieznany wcześniej obszar kosmosu. Niestety, w wyniku katastrofy, trafiają na planetę, na której zmuszeni są przeżywać koszmar. Mills szybko odkrywa, że to, co wydawało się być obcą planetą, tak naprawdę jest Ziemią, a to, co ich dzieli od domu, to 65 milionów lat.

Obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Scott Beck, znany przede wszystkim z pracy przy filmie „A Quiet Place”. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Adam Driver, Ariana DeBose, Chris Sheffield, Kyliegh Curran i Billy Magnussen.

Produkcja

Film „65” powstaje przy współpracy takich wytwórni jak Columbia Pictures, Bron Studios, Raimi Productions i Beck/Woods. Budżet filmu wyniósł około 91 milionów dolarów.

Premiera

Premiera filmu „65” zaplanowana jest na 8 marca 2023 roku. Ciekawostką jest fakt, że na platformie The Movie Database, gdzie znajdują się informacje na temat filmu, widnieje również wpis, że produkcja będzie miała swoją premierę na platformie Apple TV+.

Podsumowanie

„65” to kolejna produkcja z gatunku science-fiction, która już wkrótce trafi na ekrany kin. Fascynująca historia, znakomita obsada i udział takich wytwórni jak Columbia Pictures, Bron Studios, Raimi Productions i Beck/Woods, wskazują, że warto zainteresować się tym filmem i czekać na jego premierę.

Be the first to review “65”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.