25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy cały film

Stacked_Blue 7.5 / 10 star premiera: 2020112 min

Zwyczajne życie Tomasza Komendy zostaje wywrócone do góry nogami, gdy zostaje on fałszywie oskarżony o brutalne morderstwo i skazany na 25 lat więzienia.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - fabuła

Miał 23 lata, gdy jego zwyczajne życie zostało okrutnie przerwane. W ciągu jednej nocy został aresztowany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Późniejsze badania potwierdziły jego udział w przestępstwie, a wszystkie dowody świadczyły przeciwko niemu. Przez blisko dwie dekady pobytu w więzieniu był bity, zastraszany, poniżany i zdany tylko na siebie. Ostatecznie, po odsiedzeniu 18 lat, na jego drodze stanęli prokuratorzy i policjant, zdeterminowani, by odkryć prawdę kryjącą się za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Oceny, obsada, informacje o filmie

Cały film trwa 1 godz. 56 min. Ludzie powiązani ze społecznością IMDB oceniają film na 7.5/10, natomiast czytelnicy serwisu Filmweb dają mu notę 7.7/10. Według oceniających film na portalu TMDB zasłużył on na notę 7.5/10. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Jan Holoubek, natomiast osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Andrzej Gołda. W obsadzie filmu znaleźli się Piotr Trojan (Tomasz Komenda), Agata Kulesza (Teresa Klemańska), Dariusz Chojnacki (Remigiusz Korejwo), Jan Frycz (Więzień "Stary"), Łukasz Lewandowski (Prokurator Robert Tomankiewicz), Mikołaj Chroboczek (Prokurator Dariusz Sobieski), Andrzej Konopka (Komisarz Tołoczko), Julian Świeżewski (Inspektor Bogusław Pilas), Magdalena Różczka (Katarzyna Korejwo)

Gdzie obejrzeć 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy online

Cały film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy możesz obejrzeć w vod: CANAL+, PLAY NOW, VOD PL, PLAYER+, CANAL+ MANUAL

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

  1. Anita

   Mocna historia, popłakałam się na tym filmie...

   10,0 rating

   Mocna historia, popłakałam się na tym filmie...