पठान

Stacked_Blue 7.9 / 10 star 2023146 min, ,

„Pathan” – indyjski film akcji

„Pathan” to indyjski film akcji w reżyserii Siddhartha Ananda, którego premiera planowana jest na 25 stycznia 2023 roku. W głównych rolach występują Shah Rukh Khan, Deepika Padukone i John Abraham.

Fabuła

Fabuła filmu „Pathan” nie jest jeszcze znana, a na oficjalnej stronie producenta można przeczytać jedynie skąpe informacje o produkcji. Wiadomo jedynie, że będzie to film akcji, w którym zobaczymy trzy wielkie gwiazdy indyjskiego kina.

Obsada

W rolach głównych w filmie „Pathan” występują Shah Rukh Khan jako Pathan, Deepika Padukone jako Naina oraz John Abraham jako zbir.

Produkcja

Reżyserem filmu jest Siddharth Anand, a producentami są Aditya Chopra i Yash Raj Films. Muzykę do filmu skomponował Vishal-Shekhar.

Premiera i odbiór

Premiera filmu „Pathan” została zapowiedziana na 25 stycznia 2023 roku. Z uwagi na brak informacji na temat fabuły, trudno przewidzieć, jakie będą reakcje widzów i krytyków na ten film. Niemniej jednak, ze względu na popularność gwiazd występujących w filmie, spodziewana jest duża frekwencja na seansach.

Podsumowanie

„Pathan” to indyjski film akcji, którego premiera odbędzie się 25 stycznia 2023 roku. Reżyserem filmu jest Siddharth Anand, a w rolach głównych występują Shah Rukh Khan, Deepika Padukone i John Abraham. Z uwagi na brak informacji na temat fabuły, trudno przewidzieć, jakie będą reakcje widzów i krytyków na ten film. Jednakże z uwagi na popularność gwiazd występujących w filmie, spodziewana jest duża frekwencja na seansach.

Be the first to review “पठान”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

There are no reviews yet.